Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik direkt bénázik a...

A Jobbik direkt bénázik a kommunikációjában? Vagy nem is bénázik?

Figyelt kérdés

Üdv!

Elnézést a kissé támadó felütésért, de ahogy nézelődök így másfél hónappal a választások előtt, a Jobbik nem úgy tűnik mintha igazán a győzelemre készülne. Nekem ez egy szimpatikus párt, szimpatikus emberekkel, ezért rengeteg róluk szóló videót megnéztem (Vona Londonban, lakossági fórumok, parlamenti felszólalások), cikkeket olvasok, de akit nem különösebben érdekel a dolog, ahhoz szerintem az ezeken elhangzó dolgokból, meg általában a Jobbik elképzeléseiből nem sok minden jut el, pedig ez különösen fontos lenne egy olyan pártnál, amivel szemben az embereknek elég keményen előítéleteik vannak. Most már nincs a 2010-es rendszerváltó hangulat, ahol egy bukott párttal szemben kell szavazatokat szerezni, a Fidesszel szemben egyáltalán nem olyan egyértelmű az embereknek, hogy miért is kéne a Jobbikot választani.


Jó, a tv-s médiát nem rovom fel nekik, mert ott dönthetnek, meg gondolom döntenek is úgy a pártbefolyás alatt álló tvk, hogy a Jobbikot hátra szorítják a tájékoztatásban, és mint valami rossz kisfiút a sor végére hagyják. De plakátjaikból is keveset láttam, vagy még olcsóbb lenne talán a szórólapozás, de eddig azzal se emlékszem hogy találkoztam volna, pláne nem olyannal ami ötletes is lett volna.


Azért is gyanús ez az egész, mert sokan vádolják a Jobbikot azzal, hogy valójában a Fidesz fiókpártja vagy valami hasonló, és így hogy nyernek helyeket, de azért nem eleget, ez egy elég jó felállás a Fidesznek.


Ha lehet, normális válaszokat írjatok, köszi!



2014. febr. 20. 01:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Nincs pénzük és ezért azokat a nagy tudású háttérembereket, elemzőket se tudják megfizetni, akik megmondanák nekik, hogy mit kellene máshogy csinálniuk. Aztán ezt felöltöztetik népnemzeti gúnyába, azt mondják, hogy ez náluk az őszinteség, aztán bambulnak, amikor megkapják a közvéleménykutatások eredményeit.


Ár/érték arányban nem rossz amit csinálnak, de a mostani támogatottsági szintükről ilyen módon nincs feljebb lépés.

2014. febr. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Lehet sikerült Vonát is beszervezni egy ilyen gabigabi partyba :D
2014. febr. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Olvastad a programjukat? Van benne egy is, amit megvalósítható belőle?

A szórólapjukban csupa álmodozás van, aminek semmi realitása nincs.

2014. febr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Én találtam a minap a postaládámban egy elég terjedelmes, Jobbikos kampányújságot.Minden programjuk részletesen benne van.Csak én kaptam volna belőle?


A sok közül van kb 2-3 olyan tervük, amit jónak látok,pl az ingyenes fogászati kezelés, a földek magyar tulajdonban tartása, a ferde hajlamú bűnözők kémiai kasztrálása, a felső körökben elsíbolt milliók államosítása.


Még talán szimpatikus is lenne a párt, ha nem lenne benne ez a maradi, szélsőséges vonás.Sajnos ők sem érzékelik azt az arany középutat, ami szükséges lenne ennek az országnak a vezetésében.

2014. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindegy hol laksz. Egyértelműen a vidékre koncentrálnak. BP környékén egy-két plakáton kívül másra ne számíts.


Média a Fidesz és MSZP kezében van, nem is tartják be a törvényben előírt kiegyensúlyozott tájékoztatást (többször pert nyert emiatt a Jobbik, de hát ennyit ér ez).


Egyedül interneten keresztül tudnak sokszor megjelenni, na de azt meg kik olvassák? Elsősorban a fiatalok. Nem véletlenül az ő körükben lett legnépszerűbb.

2014. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
8:33-as ne haragudj de ennek az országnak nem arany középút és tutyimutyiskodás kell hanem kőkemény, radikális változás az élet minden területén.
2014. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, normális válaszokat szeretnél? Az nem megy. Az csak normális légkörben megy.

Említenek itt jó jobbikos programot. Holmi fogászati kezeléseket, meg milliók visszaszerzését. Fel sem tűnik, hogy ez nem program, kiváló fogászattal és pár millióval nem lehet országot építeni, azt csak értelmes, öntudatos, dolgozni akaró emberekkel lehet. De nem, itt az emberek radikalizmust, keménységet akarnak, és nem "tutyimutyiskodást". Mert a szemükben a módszeres kemény munka, az tutyimutyi viselkedés. És te még normális válaszokat, normális körülményeket akarsz? Ember, hol élsz, mit nézel te?!

2014. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

"pl az ingyenes fogászati kezelés"

Ez így benne van a Jobbik programjában? :D:D:D

Akkor nem sok semmi fog változni Mo.-on. Most is TB alapú, ingyenes fogászati kezelés jár minden magyar állampolgárnak.

2014. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Az alap fogászati ellátások ingyenesek az SZTK fogásznál!De pl a fogpótlásokért még így is sokat kell fizetni, az ugyanis még ott sincs ingyen.


A magyarok többsége sajnos tájékozatlan, csőlátású és csak a kritika nélküli indlatok vezetik.Ahogy mondják, olyan, minta birka, tényleg.

Például a jelenlegi kommentekből is jól látszik:kiragad egy mondatot és már hőbörög, anélkül, hogy előtte tájékozódni próbált volna, valóban neki van-e igaza?


Igaz, hogy minden nemzetnek olyan kormánya van, amilyet érdemel.Majd ha jön a "rosszabbik", akkor gatyába rázza jó népet, Mert a radikális kemény kéz még véletlenül sem a parlamentben melegedőkön fogja elverni a port, abban biztos lehet mindenki.A lakosságot fogják "elszámoltatni" úgy, ahogyan eddig is, mindegyik.De hát úgy látszik itt erre van igény.Mazochista nép.

2014. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem a jobbik úgymond bénázásra van ítélve, mert alapvetően az a politikai pályafutás, amit elindítottak az strukturálisan korlátolt, a korlátokat elérték, ennyi volt, most kisgazdásodnak, és kb. az a sors is vár rájuk, max. a fidesz "csendes partnere" tud lenni
2014. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!