Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Választópolgárok! Ti szavaznát...

Választópolgárok! Ti szavaznátok erre a fiktív pártra, ha létezne?

Figyelt kérdés

Az EH* Párt választási programja:


Gazdaságpolitika:

- A FIDESZ által létrehozott trafikok azonnali bezárása

- Valós rezsi árcsökkentés, a multik, közüzemek adójának csökkentése

- Új számlarendszer amelyben jobban ki lehet igazodni ( korrekciós tétel levezetése stb.. )

- A felcsúti stadion azonnali lebontása, amelynek működése Orbán Viktor személyes pénzügyi érdeke.

- A Paksi atomerőmű bővítésének leállása, szerződésbontás Oroszországgal

- Kivenni a részünket az EU munkájából, nincs haszonélvezés

- Bankok adójának csökkentése.

- Háromkulcsos ( 10 - 16 - 25% ) adórendszer bevezetése

- Az ÁFA növelése

- A köztisztviselők, állami dolgozók fizetésének emelése

- A devizahiteleseknek árfolyamgát ( A 2010-es állapot szerint. 265 Ft/ 1 Euro )

- 3 vagy többgyermekes ( nem megélhetési gyermekvállalók ) családi pótlék növelése

- 13. havi nyugdíj


Mezőgazdaság:

- A Mezőgazdasági szövetkezetek adójának csökkentése

- Új beruházások, létesítmények teremtése


Szólásszabadság:

- Az ellenzéki csatornáknak engedély a szabad véleményük kifejtésére, ezzel visszaállítani a demokrácia egy jellemzőjét.

- Elérni, hogy az emberek ne féljenek

- Szabad kampány, nem lesznek kitiltva az ellenzéki plakátok sem.


Munkahely(teremtés):

- A közmunkások adójának csökkentése

- A kecskeméti Mercedes-gyár munkahelyeinek bővítése

- Biztosítjuk, hogy a diplomás emberek, eltudjanak helyezkedni végzettségük szerint, és ne közmunkába meneküljenek

- Új létesítmények létrehozása

- A kórházak komfortjának fejlesztése


Célunk, az alsóbb rétegek felemelése, és egy élhetőbb Magyarországot biztosítani.

Az országnak akkor megy jól, ha az embereknek is jól megy!

Szavazz az Elég volt a Hazugságból Pártra 2014 április 6-án, reggeltől-estig!


* Az elnevezés, és a párt is a képzelet szüleménye, tehát nem létezik!



2014. febr. 22. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne mert megvalósíthatatlan a nagy része, így ez is csak ígérgetés lenne.
2014. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Én nem tudom, elég sok kérdés merült fel bennem, de az első egy korlátolt hülye. Mégis honnan veszed, hogy kivitelezhetetlen? Politikus vagy? Közgazdász? Itt mindenki mindenhez ért....


Vagy szerinted csak az valósítható meg, ha 24423423 adó van, és abból esetleg felépítünk egy stadiont? VAGY felveszünk 343534534 milliárd hitelt és csak akkor?


Nagyon sok módszer ki se lett próbálva ebben az országban, ami máshol bevált...ennyire azért nem legyetek reménytelenek, mert sose lesz változás, HA


utáljátok az mszp-t a fideszt, a jobbikot, DE


közben meg minden más elképzelést, ami különbözik az előbbi pártokétól, az "megvalósíthatatlan és kivitelezhetetlen stb"

2014. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Biztosítjuk, hogy a diplomás emberek, eltudjanak helyezkedni végzettségük szerint, és ne közmunkába meneküljenek "


Második akkor ezt pl hogy oldanád meg. Mondjuk évente 500 új tanár óvónőt hova helyeznél el? Vagy 200 szabad bölcsészt, játék szabadidő szervezőt,kommunikációs média tudományos diplomást?

2014. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sose szavaznék egy jobb jövőre mert bee-bee-bee 1101011011101010101010110
2014. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Erre is csak azt tudom mondani, hogy szarból nem lehet várat építeni. Arról nem is beszélve, hogy ellenmondásos az egész.

Nem hiszem, hogy a trafikok azonnali bezárása vagy a kecskeméti Mercedes-gyár bővítése megoldaná Magyarország munkanélküliek problémáját. Ilyenkor felteszem a kérdést. Miért pont a kecskeméti gyár? miért nem egy szombathelyi vagy budapesti gyár??? Oké, nagy hülyeség volt ez a trafik dolog, de ha már van akkor miért kéne megint milliókat kidobni a megszüntetéséért?

A felcsúti stadion: Ha már felépítették akkor miért nem használjuk ki az épületet? Miért kell milliókat költeni a lebontására? A stadion lehetne olyan hely ahol a hátrányos helyzetű gyerekek ingyen sportolhatnának. Senki nem mondta, hogy egy stadionban csak focizni lehet.

A többit meg sem említem.

2014. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem pont erre gondoltam, hanem a többi részére. Írtam is, hogy bennem is felmerült sok kérdés, pl: mercedes munkahely bővítés...egyik legrabszolgább munkáltató, ahogy hallottam meg olvastam.. minek ide még több összeszerelő meló? Azzal nem fogunk előbbre jutni. Normális középszintű végzettséget igénylő és diplomás munkahelyek létrehozásának kellene megteremteni a FELTÉTELEIT.


Vagy 13. nyugdíj...helyette 13. fizetés kellene inkább. Így is rengeteg a kiadás, pont a dolgozó réteg érzi a legjobban.


Na, tehát vannak benne érdekes dolgok, de rámondani fél perc után, hogy megvalósíthatatlan, az csak korlátoltságra utal.

2014. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez az elsőnek ment.
2014. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szavaznék.


"A felcsúti stadion azonnali lebontása, amelynek működése Orbán Viktor személyes pénzügyi érdeke. "


Arra a falusi kis stadionkára gondolsz? Miért jó az, ha elbontod? Komolyan, NB 3-mas csapatoknak van sokszor akkora "stadionja" mint ami Felcsúton van.


"A Paksi atomerőmű bővítésének leállása, szerződésbontás Oroszországgal "


Az áram meg nyilván majd a seggemből jön.


"Kivenni a részünket az EU munkájából, nincs haszonélvezés "


Milyen munkájából? Mi is tologatjuk a papírokat Brüsszelben, ne félj. Meg tök jó piac vagyunk.


"Háromkulcsos ( 10 - 16 - 25% ) adórendszer bevezetése "


Sosem értettem, hogy ez miért lenne igazságosabb, mint az egyenlő, arányos közteherviselés.


"Az ÁFA növelése"


Így is a világon az egyik legmagasabb. Amúgy meg féltucatnyi adócsökkentést leírsz, most meg ezt megemeled. Egyik zsebedből a másikba pakolod a pénzt, mi értelme van?


"A devizahiteleseknek árfolyamgát ( A 2010-es állapot szerint. 265 Ft/ 1 Euro ) "


Ühüm. Jó. A bankokat ki kártalanítja?


"13. havi nyugdíj "


Jövőre meg 14. havi jön, ugye?


"Az ellenzéki csatornáknak engedély a szabad véleményük kifejtésére, ezzel visszaállítani a demokrácia egy jellemzőjét."


Nyomjad be az ATV-t, ott egész nap megy a "szabad" véleménykifejtés.


"Elérni, hogy az emberek ne féljenek "


Ki fél?


"Szabad kampány, nem lesznek kitiltva az ellenzéki plakátok sem. "


Te jó éééég :D A városomban, ami egy megyeszékhely, konkrétan csak MSZP, Jobbik és Kisgazdapártos (?!) plakátot láttam még.


"A kecskeméti Mercedes-gyár munkahelyeinek bővítése "


Most bővítik, elvileg 10 ezer új munkahely lesz. De az a bökkenő, hogy az a Mercedes magánügye, az állam nem szól ebbe bele.


"Biztosítjuk, hogy a diplomás emberek, eltudjanak helyezkedni végzettségük szerint, és ne közmunkába meneküljenek "


Ez szép. És hogy?


Akkora álmoskönyv ez a "program", hogy hihetetlen :D Ekkora proli ígérgetést szerintem ember nincs aki bevenne. Még hogy Elég volt a Hazugságból Párt :D Ez maga a megtestesült hazugság. :D

2014. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"13. havi nyugdíj"


Eddig olvastam.


Nem.

2014. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc, nem program.
2014. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!