Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van itt olyan Fideszes, aki...

Van itt olyan Fideszes, aki anno rájuk szavazott, de idén nem rájuk fog?

Figyelt kérdés
ha igen a miérjte is érdekelne

2014. febr. 25. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

A környéken nagyon sok Fideszes van.


Ennek azaz oka, hogy a Fidesz már ellenzékként is bőszen támogatott egy gyorsforgalmi elkerülő út megépítését, de úgy tűnik, hogy ezt be is tartja.

Az MSZP viszont nem nagyon támogatta.

A lakosság már nagyon várja, hogy elkészüljön mivel felértékelődhet emiatt sok ingatlan és a zajszennyezés jelentősen csökkenni fog, a másik, hogy az utazási időt is rövidíteni fogja.


A Jobbik álláspontját nem ismerem ezzel kapcsolatban.


Az MSZP valami olyasmivel indokolta, hogy drága, nem éri meg stb..stb

De a lakosság körében igen nagy a támogatottsága.

2014. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez nem a kérdésemre volt válasz...
2014. febr. 25. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Jaj bocs, félreértettem a kérdést.


Én rájuk szavaztam 2010-ben.


2014-ben azért nem, mert többet vártam tőlük.Ellenzékként olyan nagyokat mondtak, most kormányok meg politikailag korrektek lettek, szembe köpik magukat.

Persze ez nem jelenti azt, hogy a szoci-Gyurcsány koalícióra szavazok.

2014. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Mindenesetre érdekes volt, köszi, hogy megosztottad.


Én idén nem megyek el szavazni. Látom, mi lesz az idei Április 6.-ra kiírt választás lefolyása, és vége, éppen ezért feleslegesnek tartom. Ha szavaznék, valamelyik egészen kicsi pártra adnám a szavazatom, mert nem tesz jót a sokáig tartó teljhatalom. A fidesz sem marad örökké hatalmon, de 2014-től '18-ig, hacsak közben el nem k...rnak valami komolyat MSZP mintára, ők fognak kormányozni.

2014. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Ami ellen ellenzékként még hevesen harcoltak, azt most mind bevezették.

Ilyen kétszínű csürhére többé nem szavazok.

2014. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Szavazzon mindenki, aki nem szavaz az a tetű Fideszre szavaz!
2014. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát én nem vettem észre semijen változást,azon kívül,hogy egy havi munkával megkeresett pénzemből egyik napról a másikra élümk,éppen hogy kibírjuk fizetni a számlákat aztán irány a meló,de csak azért,hogy legyen mit zabálnunk,és csak robotolunk ezeknek a harácsoló kapitalista majmoknak,akik már nem tudják hová tenni a milliárdjaikat,de egyre többet akarnak,kiszívják a véredet,ha meg lebetegszel kirugnak,de közben fizeted a kamu nyugdíjat,a kamu tb stb.
2014. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Én megbántam már hogy őket támogattam.

az 1kulcsos adóval csak a gazdagok nyertek,adójóváírást eltörölték, bankokra kivetett adókat mind rám hárították, elvették a magánnyugdíjat, kaja benzin és cigi rohadtdrága lett, ja és főleg hogy stadionok helyett értelmesebb helye is lenne a pénzeknek.

2014. febr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Remélem nem pontoznak le a Kedves hozzászólok, mert felvállalom a véleményem, de én 2010-ben a Fideszre szavaztam, sok mindenben csalódtam, de minden gond ellenére is a Fideszre fogok szavazni, legnagyobb részben a szimpátia miatt, mióta élek Fideszes vagyok! :)
2014. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!