Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazott anno az unios...

Ki szavazott anno az unios csatlakozásra?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról,hogy magyarországon nem lehet cukorgyárat üzemeltetni,mert eladtuk az európai úniós kvótánkat?
2011. máj. 11. 23:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

"Ki szavazott anno az unios csatlakozásra?"


Nemmel szavaztam rá. Nem mintha jobbikos vagy egyéb komcsi/náci lennék.


"Mi a véleményetek arról,hogy magyarországon nem lehet cukorgyárat üzemeltetni,mert eladtuk az európai úniós kvótánkat?"


Nem izgat túlzottan a kérdés, ez kb. a 100. legnagyobb problémája az országnak.

2011. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%

Most az Uniós szavazásra vagy kíváncsi, vagy arra, hogy a magyarok visszaadták a kvótájukat?


1. Én rá szavaztam, mert még mindig jobban jártuk vele összességében, mintha kimaradtunk volna belőle.

2. Az Unió fizetett azért, hogy visszaadjuk a kvótánkat. Mi döntöttünk (gyárak, politikusok, termelők) úgy, hogy visszaadjuk. Ezért nem feltétlenül az EU-t kellene szidni.

2011. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Sz1u ***** válasza:
31%

1. Én az EU-ra szavaztam (és szavaznék is bármikor)

2. Lehet Magyarországon cukorgyárat üzemeltetni. Igaz csak egy maradt (de lehet!), az is csak kvótával...

2011. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

Én nem szavaztam rá és nagyon nem értek egyet a cukorgyárak bezárásával.



Sz1u


Te is ilyen "Nem baj, ha beledöglünk, de akkor is demokratikusak maradunk!" hívő vagy?

2011. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%

Én akkor még éppen nem szavazhattam, de ha lehetett volna akkor biztos igent mondok.


A kvótákat pedig a szocik barmolták el. Ők már vígan pezsgőztek amikor például a Lengyelek még mindig vitáztak. Gratulálok nekeik

2011. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Sz1u ***** válasza:
44%

00:11


"Te is ilyen "Nem baj, ha beledöglünk, de akkor is demokratikusak maradunk!" hívő vagy?"


Azért, mert az EU-ra szavaztam? És mibe is döglünk bele? A cukorgyárakért (kvótáért) kaptunk lóvét, nem? Még mielőtt elkezded szidni az MSZP-t, gondold végig mit csinált Viktor az első kormányzása alatt a mezőgazdasággal! Pl. azóta is szemezgetjük a chilei cseresznyét...

2011. máj. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
5%
Nem szavaztam a csatlakozásra, nem is szavaznék soha. Ezt az országot az EU tette tönkre.
2011. máj. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

"Nem szavaztam a csatlakozásra, nem is szavaznék soha. Ezt az országot az EU tette tönkre."


Tipikus buta proli hozzáállás mindig a külföldi, rossz, gonosz zsidókra kenni mindent. Máséban a szálkát, saját szemünkben a gerendát se. Érdekes felfogása van az embereknek az Eu-ról. Én is kritikus vagyok vele szemben, de hogy mindig mindenért a b_zi külföldiek a hibásak, ez nem unalmas már egy kicsit. Mi szegény magyarok úgy ki vagyunk szolgáltatva, hogy nem tehetünk semmiről, ugye?


Az unios csatlakozásnak meg nincs köze ahhoz, hogy a jópofa minisztereink milyen megállapodásokat kötnek a többi eu-s ország miniszterével.

2011. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
En természetesen igennel szavaztam és azzal is szavaznék most is. Az Eu csatlakozásnak köszönhetem, hogy összeszedtem magam külföldi munkával és nem magyar nyomorpotlékon élek. Az Eu nagy lehetöség. Ne másra kend ha nem tudsz élni a lehetöségekkel. Ki a franc foglalkozik a cukorgyárakkal! Igy is túl sok diabeteszes van!
2011. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Persze,hogy mi tehetünk róla!De legfőképp azok akik beléptettek minket a csodálatos unioba.Anno elhitették az emberekkel,hogy hű de jó lesz az nekünk,most meg már ugy állunk,hogy ők mondják meg mi lesz az ország sorsa.De milyen lóvét kaptunk a kvótánkért?Hol van az a zsé?Mert én nem látok belőle semmit,hanem csak azt látom,hogy 350ft ért kell megvenni a cukrot a tescoban.Nem csak a cukorról van itt szó ez csak egy gond a sok közűl.

Románia minek kellett az unonak?Mert annyira felkészültek voltak rá?Nem!Én nap mint nap jártam erdélyt,és hát mit mondjak?Volna mit behozniuk.Ők is azért kellenek az unionak,mert egy további nagy terület ki lehet szipolyozni.Kapunk pénzt autopályaépitésre,bla bla,erre is azért van szükség,hogy az unionak olajozottan menjenek a dolgai.Annak idején Hitler akarta ezt megvalósítani háborús úton,most ezek megcsinálják politikai úton.

2011. máj. 12. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!