Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik kormányozhat valaha...

A Jobbik kormányozhat valaha vagy elmeszelte őket örökre a narancs az új választási törvénnyel?

Figyelt kérdés
Kéne a változás, de szerintem a Jobbik demokratikus úton nem fog tudni választást nyerni, sem most, sem máskor :-(

2014. márc. 11. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

A Jobbik a saját gyengesége miatt nem nyerhet.

Nincsen karizmatikus alakjuk és erős propagandájuk.

Mellesleg a 2014-es, labradoros, réten szaladgálós kampányfilmjükkel sok szavazójuknak betettek.

Tudom, mert beszéltem párral.

2014. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 szántóvető ***** válasza:
mindegy hány forduló,a sorsunkról magunk döntünk,azt csak remélni tudom hogy kormányváltás lesz.
2014. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1, tudom, Nekem is...most épp ezért nem megyek el szavazni...nem tudok kire
2014. márc. 11. 19:45
 4/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a Jobbiknak szurkolsz, de nem mész el szavazni, akkor mit is szeretnél...?
2014. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem szurkolok már a jobbiknak, épp ezért nem megyek el szavazni,,,,,régebben nagy jobbikos voltam, de ez a liberális kampány, meg fideszcsatlósság nem szimpi és kissé kiábrándultam....a három rosszból talán a legkisebb rossz....de én őket sem akarom már,,,,,, viszont valami mást szeretnék mint mszp és fidesz
2014. márc. 11. 19:56
 6/18 anonim ***** válasza:

1:

Olyan ostoba emberekre nincs is szükség, aki egy pártot a kampányfilmje alapján ítél meg. Szerintem csak kitaláltad ezt.

2014. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
viszont a fideszen, mszp-n kívül csak a jobbiknak van nagyobb támogatói bázisa.....ezért tettem így fel a kérdést
2014. márc. 11. 19:57
 8/18 A kérdező kommentje:
6-os, ha nem mész el a kérdésem alól, jelentelek, tiltatlak....! egyszerűen hagyd, hogy mások elmondják a veled ellentétes véleményüket...joguk van hozzá....én is hasonló állásponton vagyok, mint az 1-es....ha valaki nem liberális, ne kampányoljon úgy, ha valaki utálja a fideszt, ne szavazzon vele folyton...ennyit a jobbikról................................................
2014. márc. 11. 20:01
 9/18 anonim ***** válasza:

:D

Te miről beszélsz? Olyan nevetséges a kommented, hogy azt sem tudom, melyik részére reagáljak először.


Honnan veszed, hogy a Jobbik folyton a Fidesszel szavaz? Gondolom még sosem láttál parlamenti közvetítést. A Jobbiknál egyébként sincsen bírság azért, ha valaki nem úgy szavaz, mint a többiek, ezért nincs is értelme azt mondani, hogy a Jobbik hogy szavaz, mivel ha valamelyik képviselőjüknek más a véleménye, akkor ő úgy szavaz, ahogy jónak látja, szóval inkább a Jobbik képviselők szavazását kellett volna említened.


Valamint, mi annyira liberális a Jobbik kampányában? :D Sok hülyeséget hallottam már itt, de van egy olyan érzésem, hogy te egy nagyon jó táptalaja vagy ezeknek, remélem itt maradsz még, hogy learassunk, legyen min nevetni itt.

________

"6-os, ha nem mész el a kérdésem alól, jelentelek, tiltatlak....!"


" egyszerűen hagyd, hogy mások elmondják a veled ellentétes véleményüket."


Úgy mint te, ugye? :) Aki úgy érzi, hogy nem engedem, hogy elmondja a véleményét, az kérem írja meg ide.

2014. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem csak kitaláltad ezt."


Ja, biztos csak a tetraéderes, ötszög alakú napsugarakat láttam visszaverődni a Vénusz felszínéről, igaz?

2014. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!