Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik kormányozhat valaha...

A Jobbik kormányozhat valaha vagy elmeszelte őket örökre a narancs az új választási törvénnyel?

Figyelt kérdés
Kéne a változás, de szerintem a Jobbik demokratikus úton nem fog tudni választást nyerni, sem most, sem máskor :-(

2014. márc. 11. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10: Nem értem mit szeretnél mondani ezzel. Ez valami szleng felétek? Mert nem tudom, mit jelent.
2014. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
kérdező te még nem láthattál kampányfilmet mert még le sem vetítették tudtommal egyik pártét sem....te egy kampányvideó tervezetet láthattál a neten . de abból is van eddig 2. az egyik a kutyás a másik az unokás. mondjuk az utóbbiban már van gárdáscsendőr-féleség
2014. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most te tényleg ennyire h.ü.lye vagy kérdező h a kampányfilm alapján fogsz szavazni? tudod mit? inkáb ne is szavazzál...
2014. márc. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13, az szavaz, aki akar és betöltötte a 18-at. Tehát fogok veled ellentétben. És hiába keserít ez el téged, már nem a jobbikra fogok, pláne, hogy elolvastam az új gazdasági komcsi programjukat... Egyébként meg utolsó, nagy magyarként meg kellene tanulnod inkabb helyesen írni, nem ???
2014. márc. 12. 07:12
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14-es, mit "nagymagyarozol"? Szóval szerinted az a "nagymagyar", aki megmondja neked, hogy miért vagy akkora h*lye, amekkora? Az meg már végképp szánalmas, hogy a helyesírásba kötsz bele, ráadásul úgy, hogy egy betűt felejtett le (márha az undorító facebook-os szórövidítéseket nem számítjuk). Ki is az, aki nem tölti be a 18-at?
2014. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Elütöttem

*inkább


a h az a hogy,az rövidítés,ha esetleg most találkoznál vele először.

2014. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Folyt: Én már rég elmúltam 18 és fogok szavazni.A nyelvtannal meg ne gyere.Lehet jobban tudom,mint te.
2014. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Holnap nyernek és kormányozni fognak.

Szurkoljunk Nekik!:)

2014. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!