Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik. Valóban szélsőségesek...

Feri9505 kérdése:

Jobbik. Valóban szélsőségesek lennének?

Figyelt kérdés
Én őszintén szólva Jobbik szavazó vagyok, csak az a kérdés foglalkoztat, hogy akik szerint a Jobbik egy szélsőséges "náci" párt, a fősodrású médián kívül, olvasott vagy hallott-e valamit a jobbikról, esetleg olvasta-e a programjukat? Mert ha nem, akkor nem ártana elolvasni a programjukat vagy elmenni egy lakossági fórumra. Én magamat konzervatív gondolkodásúnak tartom, és szerintem a Jobbik mint párt inkább konzervatív, egy kisebb szükséges radikális gondolkodással.

2014. márc. 13. 11:00
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
12%

A programjukat én is elolvastam. Sőt, a hetente megjelenő újságjukat is. Ha nem is nyíltan,de burkoltan most is zsidóznak, cigányoznak.

A programjuk is csak álmodozás, mert egyetlen feltétel sincs a megvalósításához.

A Jobbik még véletlenül sem konzervatív, hacsak azt nem tartod annak, hogy a Horthy időket akarja visszahozni. Még, ha nem is mondja ki nyíltan, de a programjuk ezt tükrözi.

2014. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 szántóvető ***** válasza:
100%

a párt tagjai az inkább konzervatívok.viszont mindazok akik elégedetlenek bizonyos népcsoporttal azok nagyrészt a Jobbikra szavaznak a radikális változás reményében.

1-es,én a rendszerváltás utáni kormánypártok tevékenységét a rakás széklet kifejezéssel jellemezném.sok a szegény,kiábrándult,az országból elmenekülő ember,gondolom ezt senki nem vitatja.

2014. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
18%
Olvastam a programjukat, időnként a kezembe kerül nyomtatott újságjuk is. Nekem nem a cigányokkal kapcsolatos viszonyuk elfogadhatatlan. Van bennük olyan dolog, amikkel sokkal kevésbé értek egyet és egyszerűen nem tudnak annyi pozitívumot felmutatni, amennyi ezt kiegyensúlyozná.
2014. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
54%

Hol olvastál ilyet első? Horty idők? Ez melyik programban van? Zsidózik, cigányozik? Jó hogy nem biciklizik, meg basketballozik. Elmondom mit akar. Áfa csökkentés. Családtámogatás. Rendőrség megerősítése. Elszámoltatás. Mentelmi jog eltörlése. [link]

Feriket mit tudsz a jobbikról? Ú úú Horty idők... Jó van Feri, menny játssz Gordonkával.

2014. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
57%

Akkor még egyikőtöket sem ért atrocitás a kisebbség részéről, és nem veszitek észre hogy mi folyik körülöttetek vagy ti is a kisebbséghez tartoztok, egyik esetben sem számít sokat a véleményetek.


Látom most már mindenki oda hazudja hogy mindent elolvasott, pedig ha megtette volna vagy legalább egy lakossági fórumon részt vett volna, akkor tudná hogy semmi "nácizmus" nincs a Jobbik programjában.

Aki ennyire fél tőlük, annak félni valója van.

2014. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
0%

Akkor aki normális ember, az csak egyet érthet a Jobbik programjával? Aki meg nem teszi, az csak bűnöző, vagy kisebbségi, vagy luxus lakóparkban a világtól elzárva élő lehet? Vagy annak mi más oka lehet félni?


A véleménye pedig egy választáson mindenkinek ugyanannyit számít. Vagy ha a Jobbikot megválasztják, akkor a Jobbikos vélemény jobban fog számítani?

2014. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
64%

Jól van, jól van:)

Kíváncsi vagyok mi lesz a baloldaliakkal majd amikor itt maradnak a 3 osztályt végzett cigányokkal:D

2014. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne ugyan....majd törvénybe iktatják,hogy 3 osztállyal is el lehet menni mérnöknek, orvosnak :D
2014. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Ha normális embereknek adnának csak ápolónői végzettséget akkor ilyen nem lenne. Vagy magasabb követelmény lenne. Viszont mindenkinek odanyomják a kezébe és addig nem fontosa amíg nem folyik vér, meg nem hal valaki.

Szánalmas hogy már mindenki kap oklevelet csak épp köze nincs a szakmához.

2014. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
34%

Magyar vagyok. Képzeld el, hogy ért már attrocitás a kisebbség részéről, de a honfitársaim részéről is.

Most akkor utáljam a magyarokat is, mert volt, aki bántott közülük? Némelyikük cseppet sem viselkedett különbül, mint a legalja cigány. Én vagyok annyira értelmes, hogy nem a származása, hanem a viselkedése alapján ítélem meg az egyéneket. Nem egy olyan cigánnyal

találkoztam már, aki becsületesen dolgozott és élt, a gyerekeit is erre nevelve. Mégis voltak, akik ismeretlenül elítélték, pusztán a bőrszíne alapján.

Akármelyik Jobbikossal beszéltem eddig, 10-ből legalább 9 azért szavaz rá, mert utálja a kisebbséget. Ezek után miért kell latagadni, hogy nem rasszisták? Legalább annyi gerinc lehetne bennük, hogy bevállalják, amit vallanak. Nem pedig letagadni és rögtön zsidózni meg komcsizni. Nem mondom, hogy mindegyik Jobbik szimpatizáns ilyen, de akiket ismerek, azok igen. Az interneten is inkább erre látok példákat.


A programjukat pedig én is olvastam és nem tetszik. Több dologgal sem értek egyet és nem fogom századszorra

is elmondani, hogy miért nem. Aki akar, az szavazzon rá, engem nem érdekel. Ám aki nem őket választja, azt ne

hordják már el hazaárulótól kezdve mindennek, mert így csak jobban megutálják őket. Jogosan.

2014. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!