Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki az, aki meleg és a Jobbikra...

Kraven kérdése:

Ki az, aki meleg és a Jobbikra szavaz? Tudom, hogy ambivalens, de kíváncsi vagyok rá. Hiszem, hogy ha lennének jobbikos melegek, a párt szemlélete is megváltozna, és ha most nem is, de legközelebb nyernének. És ez jót tenne az ország imidzsének ;)

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 21:53
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Erősen gondolkodtam rajta de hát egyre inkább úgy érzem nem fogok elmenni szavazni. Szimpatikus lenne számomra a Jobbik sok kezdeményezése, hát miért ne adnék nekik egy esélyt, nézzük meg mit tudnak csinálni. De hát eléggé demoralizáló hogy sok Jobbikos, Jobbik szimpatizáns körében már a meleg szó hallatán is a lincshangulat tör ki. Pedig nem gondolnám hogy az hogy valaki a saját neméhez vonzódik, attól ne lehetne jó hazafi. (persze tudom mindjárt jön a "nem tud szaporodni bla-bla) Szóval szerintem simán elképzelhető hogy egy homoszexuálisnak tettszen a Jobbik programja, (kivéve persze a homoszexuálisok ellen irányuló lépések) de mivel ennyire negatív ilyen körükbe a megítélésük, nem erőltetik a dolgot.
2014. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem lennék sem meleg, sem zsidó, akkor sem szavaznék rájuk. Attól még, hogy hangosak, nem hiszem, hogy lenne bármilyen komolyabb kérdésre is elfogadható válaszuk (nem láttam tőlük hasonlót, a programjukban sem). Sem gazdasági, sem társadalmi kérdésekben nincsenek felkészülve a problémák megoldására. Nagyobb társadalmi feszültségek, több aggresszió és még rosszabb gazdaság: ezt várnám a programjuk alapján tőlük...hát ezért nem szavazok rájuk.
2014. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
61%
Én itt élek és a Jobbikra szeretnék szavazni, de nagyon erősen át kell még gondolnom. Valószínű inkább egy olyan párt kapja a szavazatom aminek nem kétbites rajongótábora van és a melegekben nem a Sátán szolgáit meg a rózsaszíntangás Bibliás díszb*zikat látja. Esetleg egy kis, jelentéktelen pártra szavazok. Magam ellen viszont semmiképp nem akarok szavazni, hiába értek egyet a Jobbikkal. Elég nagy dilemma. A melegfelvonulás betiltásával még abszolút egyetértenék mert gusztustalan és elfogadhatatlan az egész, ahogy a házasság tiltásával is (max. élettársi kapcsolat) de nem hiszem hogy itt meg tudnának állni és egyre inkább nagyobb ellenszenvet váltanának ki...
2014. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem vannak nemzeti érzelmű melegek akiknek szimpatikus a jobbik politikája. Hisz a problémák amikre igyekeznek megoldást keresni (gyakran elég szélsőséges módon) valós, létező gondok, amikre a többi párt nem kínál megoldást. Az, hogy a melegekkel szemben "boszorkányüldözést" rendez a jobbik viszont biztosan visszatartja őket a szavazástól. Más kérdés, hogy nem a melegek maguk mögé állításával fogja a jobbik maga felé fordítani a mérleg nyelvét, hisz azért akár mennyire nagy a hűhó a melegek körül azért még mindig meglehetősen kis százalékát teszik ki a népességnek...
2014. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
81%

"Hisz a problémák amikre igyekeznek megoldást keresni (gyakran elég szélsőséges módon) valós, létező gondok"

Kettő ilyet tudok: a legszegényebb társadalmi rétegek beilleszkedése (cigányság elsősorban), és az általános életszínvonal.

Mindkettővel kapcsolatban olyan javaslataik vannak, amitől komolyan megijedek...

2014. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
32%

Sok meleg fog a jobbikra szavazni. De azok nem fogják itt hirdetni magukat, mert még önmaguknak is hazudnak a melegségüket illetően.

Úgy értem ma csak az tartja magát melegnek aki elmegy a pride-ra, aki hetero házasságban él és mellette fekszik le férfiakkal az nem érzi magát melegnek.

Én leszbikus vagyok és soha nem szavaznék ilyen náci csürhére, de a jobboldal mindig is népszerű volt a meleg körében.

2014. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
35%
De azért azzal mindenki tisztában van ugye, hogy a jobbikosok között ugyanannyi meleg, meleg-szimpatizáns van, mint nem jobbikosok között ?!
2014. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%

ne viccelj, ki gondolja komolyan h pont a jobbikosok közt nincs ugyan annyi meleg? ugyan kérem ...

ha a többség értelmi színvonala kicsit magasabban lenne, ettől még lehet h szavaznék rájuk, de így kizárt.

2014. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
88%

"de a jobboldal mindig is népszerű volt a meleg körében."


---mert??

2014. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
94%
Igen, pl. ezek a macik: [link]
2014. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!