Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fiatalok nem szavaznak?

Fiatalok nem szavaznak?

Figyelt kérdés
Este sétáltunk haza, aztán egyik kocsma előtt egy bácsika, valószínű picit ittasan üvöltözött, hogy a fiatalok tehetnek az ország helyzetéről mert, hogy nem szavaznak, meg hasonló dolgokat kiabált össze, aztán belegondoltam, ebben lehet realítás, vagy csak épp az Ő számára tűnt így?

2014. márc. 13. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Így van.


Nem is a narkós-piás csövesek tehetnek az ország helyzetéről, hanem a fiatalok, akik nem akarnak szavazni a Fideszre-Összefogásra-Jobbikra-LMP-re.

2014. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én mikor abban a korban voltam,h első szavazó,meg 2. én elmentem,És nem befolyásolt senki(pedig akartak:) ) az én véleményem szerint szavaztam.Az sose jó ,ha valaki nem szavaz.
2014. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondja már meg nekem, hogy miben változna az ország helyzete, ha a fiatalok is szavaznának.


Csak mert már rohadtul érdekel.

2014. márc. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
*nekem valaki
2014. márc. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Itt Borsodban én azt vettem észre ismerősi körökben, meg a Jobbik standjainál hogy rengeteg fiatal fog szavazni.Nyilván többször kerülnek kapcsolatba a cigányokkal, pl. ha elmennek bulizni néha, aztán 200 forintért lecsapják őket, és még sorolhatnám.Na meg mit látnak otthon?Azt hogy a szülők kidolgozzák a belüket azért hogy a rezsit ki tudják fizetni, és még esetleg hó végén is maradjon kajára.Nem egy ismerősöm azt mondta hogy a Jobbikra szavaznak áprilisban, aztán ha nem nyernek legalább a lakóhelyükön, akkor lelépnek külföldre.
2014. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak a fiatalok nem szavaznak, hanem sokan nem szavaznak.

Vki kerdezte mi valtozna? Szerintem nagyon meglepo valasztasi eredmenyek lehetnenek, ha mindenkinek el "kellene" mennie szavazni, fuggetlenul attol mennyire es mihez ert. Szerencses esetben jo dolgok is tortenhetnenek (szkeptikusok szerint ugyanis, aki nem ert hozza ne szavazzon...de ez az egyetlen esely, hogy legalabb negy evente eselyt adjanak az emberek a valtozasra, ha igenylik:-).

2014. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na és 6-os, milyen jó dolgok történhetnek, ha mindenki elmegy szavazni?
2014. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Szavazz akire akarsz, de ne csövezz!
2014. márc. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Unalmas a CSŐ TÁP!

REKLÁM!

2014. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A ’Magyar Kétfarkú Kutya Pártra’ szavaztam volna, hisz ők egy rendkívül pontos görbe tükröt mutatnak a társadalom számára, kifigurázván a mai politikát, a pártok demagóg ígérgetéseit, az emberek folyamatos butítását. Ők nem indulnak, így nincs értelme, hogy elmenjek szavazni, ugyanis számomra a többi ugyanolyan megbízhatatlan, becstelen, és kapzsi, ezáltal korrupt, minek gyarapítsam hát a szavazatommal bármely pártnak is az esélyét?
2014. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!