Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit kell tudni a Jobbikról?...

Mit kell tudni a Jobbikról? Mi jellemzi őket?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezd érdekelni a politika téma, és mivel most lesz a választás, gondolkodtam, hogy kire szavaznék. 13éves vagyok, a suliban nem tanuljuk még ezeket, de szeretném megtudni a dolgokat. Sok fiatal ismerősöm is Jobbikos.

A Jobbik az milyen oldal? Miért jo?

Köszi a válaszokat! 13/L



2014. márc. 19. 09:41
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

18: Elnézést, akaratlanul lerövidítettem. kormányképes párt*


20: Attól, mert téged sosem érdekelt a politika, és elfogadod amit a szádba ad a média még nem szégyen!

2014. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Tévedsz! Nagyon is érdekel. Te is azt fogadod el amit a szádba ad a média vagy a haverjaid!
2014. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Ezt cáfolnám. Bal- és jobboldali médiát is egyaránt olvasok/nézek. Hamar sikerült leszűrnöm, hogy ki kicsoda, és melyik oldal mit képvisel.
2014. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült.
2014. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Fidesz, MSZP? Egyiket sem ajánlom!

Korrupt lószar az egész, akik eladják a magyar földet és csak ígérgetnek a sok birka meg elhiszi, főleg igaz ez a nyugdíjasokra. A vak is észreveszi, hogy tönkre teszik az országunkat. 24 év alatt nem tudták helyreállítani, akkor mit vártok még?


A Jobbiknak még nem volt lehetősége bizonyítani, és rendbe akarják tenni az országot, ellentétben a korrupt pártokkal szemben!

Csendőrség bevezetése

A naplopó bü..ös cigány kérdés megoldása, hogy ne a becsületes adófizetők tartsák el a cigányokat, akiktől tartaniuk kell a magyar embernek magyar földön

Önellátó gazdálkodás, ha már morálisan fejlődik az ország akkor idővel anyagilag is helyre fog jönni!

Halálbüntetés, miért az adófizetők hizlalják a bűnözőket?


Vona Gábor nagyon értelmes ember aki kimondja kerek perec amit gondol és nem kertel, mint a többi semmire kellő a parlamentben. Mikor kihívja " párbajozni " Orbán-t, Orbán az emberi mögé bújva köpni-nyelni nem tud és csak a fasságait beszéli, ami teljesen független a témával kapcsolatban.


Itt az ideje annak, hogy valaki végre helyre tegye ezt az országot.


Azon politikusok börtönbe zárása, akik meglopták az országot és idáig juttatták.


2014. Április 6 - Jobbik - Vona Gábor

2014. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted vonát, miért akarod őt is börtönben látni?
2014. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit tennék hozzá.

Parlamenti gyűlésen már szankciókat vezettek be a Jobbik ellen mert már nem tudnak kényszerükben mit tenni ellenük.

Mi a szankció? Az, hogy egy havi fizetésüket nem kapják meg a Jobbikosok.. Erre mit mond Vona Gábor? Nem baj, akkor sem fognak meghátrálni, nekik megér ennyit a magyar föld s a becsület, mint ellenkezőleg a Fidesz vagy MSZP-vel, hogy ők, a magyar földet és a becsületet inkább odaadják pénzért.


Én eddig nem foglalkoztam politikával, de a Jobbik meggyőzött, és nagyon tetszik amit csinálnak!


Végre egy párt, aki nem elvenni hanem adni akar ennek a szétgyalult országnak.

2014. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#25. Sajnálom, hogy ilyen nyersen kell fogalmaznom, de te még csak a felszínt se kapirgálod. Nehéz lesz elmagyaráznom, miért, de vegyük sorra.


A magyar földet - direktben - nem pártok adják el, ez a Jobbik mániája, amit te elhiszel kritikátlanul. Ha körbenéznél, magad is láthatnád. Fél Dunántúl osztrák, holland, német kézen van. Ehhez kizárólag a tulajdonosaiknak van közük, ők adták el illegálisan, zsebszerződéssel. És miért nem lehet visszavenni, ha illegális? Rohadt egyszerű. Ők az erősebbek, birtokon belül kerültek és nem tudod kiebrudalni őket. De még csak nem is ez a szép benne. Hanem az, hogy azóta ezek a földek profi módon meg vannak művelve, előtte meg parlagon álltak. Mert emezeknek van szakértelmük, pénzük, és tudják hogyan és kinek kel eladni a terméket. Az eredeti tulajdonosoknak se pénzük, se szakértelmük, se ismeretük. Ide vezet, ha fene nagy öntudatosan szétverjük a TSz-eket, mielőtt a volt tagoknak tudást adnánk. Ezért te ne beszélj eladásról, mert amúgy még az a föld is magyar, amelyikre a multik gyárat építettek. Mert nem a földet kapták meg, csak a használati jogát. A Jobbik földproblémája a neked és hasonlóknak szóló süket duma, mert tudják, hogy te ezt szopod be (annyira így van, hogy ezt nem is lehet szebben mondani - pedig én tudom a legjobban, mennyire nem elegáns).


Igen, a vak is észreveszi, hogy tönkre teszik az országunkat. Kik? Ez a néhány millió elvakult magyar, akik elhiszik az ilyen olcsó dumát, pedig amit tönkretételnek vélsz, az mindössze a munkák el nem végzése. Persze annak is oka van, ebben egyetértünk, sőt abban is, hogy ez az ok főleg a pártok ténykedése. Csakhogy ezeket a pártokat éppen ilyen olcsó szöveggel választja meg az a pár millió. Választhatnának jobbat is (azoknak sokkal kisebb a hangjuk), de nem, ez kell. Ezt kaptuk. És ez ilyen (társadalmi) hozzáállással így is lesz még néhányszor 24 évig.


A Jobbiknak még nem volt lehetősége bizonyítani? De volt, van! Volt azokban az önkormányzatokban, ahol nem tettek semmit, ha mégis, akkor rosszabb lett. Szemben azokkal a (nem fideszes) önkormányzatokkal, ahol értek el eredményeket. Nem sokat, de a lehetőségeiket kihasználták. A parlamentben pedig rendkívül hatásos tud lenni uniós zászlók kihajigálása, elhiszem, hogy a magadfajták lelkesen üdvözölték. Csak ettől még ők is onnan várják a fejlesztési pénzeket, "ellenállni" remekül

tudnak, de konstruktívan cselekedni kevéssé.


Csendőrség bevezetése. Rendkívül hangzatos, és még rendkívülibben az ellentétes hatást éri el. Menj el egy gulágba és majd megtudod, miért. Tudom, hogy a vezetőik egy része nem is így gondolja, csak miattad kénytelen így fogalmazni. Különben a te szavazatodat se kapná meg. HA pedig komolyan gondolná, azzal bizonyította teljes dilettantizmusát. Nem hiszem, hogy te meg tudnád fogalmazni, mi is az a cigánykérdés (mert nem a randalírozó és kötekedő cigányok a cigánykérdés, az csak egy kellemetlen tulajdonsága - a probléma sokkal súlyosabb). Mit tennél? Gyere végezd el az én munkámat. Ha nem tudod, mondjam én is, hogy büdös naplopó? Nem mondom, mert nem ez lenne a probléma, hanem az, hogy nem tudnád, mit kell tenni. De még ez is a kisebb baj. Mit kezdenél velük? Börtön? Ki fizeti? Ki őrzi? Ki építi fel? Ki fogja megengedni?


Önellátó gazdálkodás? Ezt mondja neked Vona? (ennyire nem ostoba!) Ez a középkor óta kiment a divatból. Igaz, nálunk még rémlik valami, mert nálunk a középkor is csak 1949-ben ért véget, míg jobb helyeken már 150 évvel hamarabb. Ahová a fővezér mostanában kacsintgat, ott pedig csak 1917-18-ban ért véget (formálisan). Ha te ("bölcs" vezetőid hatására) az önellátó gazdaságban látod a jövőt ezen az agyonkompjuterizált, automatizált, és a föld legtávolabbi sarkaival is kereskedő világban, akkor ez már tényleg az őskövület kategória. Csodálod, hogy már nem is vitatkoznak, hanem kínjukban röhögnek rajta, akik még használják az eszüket?


Halálbüntetés, miért az adófizetők hizlalják a bűnözőket? Nem tűnhetett fel, hogy ahol van, semmivel sem más a bűnözés. De ehhez érteni kéne az ezzel foglalkozó nemzetközi statisztikákat.


Vona Gábor nagyon értelmes ember? Nem tudom, nem ismerem. De ha a szavai alapján kell megítélnem, köszönöm, majd magam. Nincs szükségem a ténykedésére, még az is jobb, ha a magam korlátos lehetőségeit használom csak ki. Sőt, az az igazán jobb. Tőle várom a legkevésbé, hogy valaki végre helyre tegye ezt az országot.


Hogy kissé keményre sikeredett a hozzászólásom? Igen, igazad van, valóban. Nagyon nehéz higgadtan végignézni, hogy a tömény, dróton rángatott ostobaság hogyan teszi tönkre az országot. Hogy egyre kevesebben látják, mi zajlik, és ha megpróbálják vázolni, jönnek a szellemi husángok. Nehogy már valaki pontosan megfogalmazza a történéseket. Akkor elmúlna a hagymázas lázálom, maradna a puszta és sivár cselekvési szükséglet. Azt azért már nem. Inkább a barikádokra üvölteni, attól épül az ország, a munkától (már a jól szervezett minőségi munkától) meg csak elfáradni lehet. Így megy ez itt, e kies (és nemsokára puszta) honban.

2014. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Elnézést, a középkor 1849-ben ért véget, elírtam.
2014. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Segítsen a jobbik rajtad 25-ös. Az országon inkább NE! Nem jönnénk ki jól belőle.
2014. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!