Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan párt, amelyik...

Van olyan párt, amelyik programja szerint a szabálysértési értékhatárt le akarja szállítani a jelenlegi 50. 000 Ft-ról?

Figyelt kérdés

Nevetségesen magas ez az 50.000 Ft. A bolti szarkák 45-48.000 Ft értékben lopnak (csak szabálysértés, ha egyáltalán elkapják), az internetes csalók 45-49.000 Ft-okért árulnak az interneten kamu dolgokat, amivel átverik a vásárlókat, stb. Nem kellene ezt maximum 10.000 Ft-ra leszállítani?


Van olyan párt, ami ezt akarja, vagy mindenki továbbra is meghagyja a bűnözőknek ezt a lehetőséget?



2014. márc. 24. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a jobbik szeretné ezt megtenni.
2014. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudtommal nincs olyan párt.

De nem értem miért jó neked, hogy bűnügyet csinálsz minden piti ügyből??? Végiggondoltad a véleményedet, hogy az államnak mennyi plusz költsége lenne ebből? Valóban ez a fontos szerinted???

2014. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Jobbik szeretné leszállítani mindenképp (5.000 forinttal szoktak példálózni, szóval lehet, hogy ennyire is tervezik).
2014. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"De nem értem miért jó neked, hogy bűnügyet csinálsz minden piti ügyből???"


Akiket e törvény óta 49.000 Ft-tal rendszeresen átvernek, az szerintem nem piti ügynek nevezi. De ha a boltodból lopnak, vagy az üzletedet károsítják meg, esetleg kizsebelnek és elvisznek 48.000 Ft-odat, szerintem te sem piti ügynek neveznéd.

2014. márc. 24. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából ha következetesen érvényesíti valaki a törvényt, akkor teljesen mindegy, hogy azt bűncselekménynek vagy szabálysértésnek hívjuk.


Nem ezen áll vagy bukik.

2014. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Jobbik a jelenlegi 50.000-ről vinné le 5.000 ft-ra.

Maximálisan egyetértek velük. Ha ellopják a 49-ezer ft-os bringám,a kutya nem törődik vele? szép a jelenlegi törvény mondhatom.!!!

2014. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt is csak a statisztika javitasara talalta ki a fidesz ....
2014. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!