Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik nem a jobbikra szavaztok...

Akik nem a jobbikra szavaztok vagy egyáltalán nem szavaztok, miért?

Figyelt kérdés

Én vagyok kíváncsi a véleményetekre, úgyhogy ha kell, privátban is írhattok.

Előre megjegyzem, hogy NEM AKAROK VITÁT LÁTNI lent. Én sem fogok senkivel vitába szállni, ha érdemesnek tartom beszélgetésbe kezdek, ha nem, akkor megmondom, hogy köszi a választ. Ha kell az én szavazatomra is adok indokot ( Jobbik ).



2014. márc. 25. 20:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

"Mert demokratikusan népszavazást tartottak?"

HAHAHAHAHA! Hát ez nagyon nagy. :D

Megfigyelők nélkül, minden sarkon katonákkal, egyes településeken 114%-os(!) részvétellel, és 95%-os győzelemmel (amikor a népesség 60% volt csak orosz és azok egy része is hezitált). Baz, Észak-Koreában legalább megszámolják a szavazatokat.

2014. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

Az én véleményem, kedves kérdező. Kicsit ingerültre sikeredett, nem szándékosan. Fáradtság is rá tett egy lapáttal =)


Fidesz, MSZP? Egyiket sem ajánlom!

Korrupt lószar az egész, akik eladják a magyar földet és csak ígérgetnek a sok birka meg elhiszi, főleg igaz ez a nyugdíjasokra. A vak is észreveszi, hogy tönkre teszik az országunkat. 24 év alatt nem tudták helyreállítani, akkor mit vártok még?


A Jobbiknak még nem volt lehetősége bizonyítani, és rendbe akarják tenni az országot, ellentétben a korrupt pártokkal szemben!

Csendőrség bevezetése

A naplopó bü..ös cigány kérdés megoldása, hogy ne a becsületes adófizetők tartsák el a cigányokat, akiktől tartaniuk kell a magyar embernek magyar földön

Önellátó gazdálkodás, ha már morálisan fejlődik az ország akkor idővel anyagilag is helyre fog jönni!

Halálbüntetés, miért az adófizetők hizlalják a bűnözőket?


Vona Gábor nagyon értelmes ember aki kimondja kerek perec amit gondol és nem kertel, mint a többi semmire kellő a parlamentben. Mikor kihívja " párbajozni " Orbán-t, Orbán az emberi mögé bújva köpni-nyelni nem tud és csak a fasságait beszéli, ami teljesen független a témával kapcsolatban.


Itt az ideje annak, hogy valaki végre helyre tegye ezt az országot.


Azon politikusok börtönbe zárása, akik meglopták az országot és idáig juttatták.


2014. Április 6 - Jobbik - Vona Gábor

2014. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok!


Bocsánat a kérdezőtől. Muszáj reagálnom arra a válaszra amely sérti az igazságérzetemet. A válaszíró szerint vállalhatatlan a Jobbik és a gazdasági programja. Nos, akkor véletlen, hogy egyre több jogász, közgazdász áll mellénk. Akik ugyan függetlenek, de a Jobbikkal értenek egyet. Csak egy példa: múltkorában Jobbik fórumon Dr. Csath Magdolna elismert közgazdászasszony is bírálta az elmúlt 24 évet és egyetértett a Jobbik törekvéseivel. Pedig ő politikától független. El kéne gondolkodni és egy esélyt adni a Jobbiknak, csak egyet, ha nem válna be, akkor 4 év múlva lehet másra szavazni! Üdv, egy Jobbikos :)

2014. márc. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%

Ja és még annyit tennék hozzá.

Parlamenti gyűlésen már szankciókat vezettek be a Jobbik ellen mert már nem tudnak kényszerükben mit tenni ellenük.

Mi a szankció? Az, hogy egy havi fizetésüket nem kapják meg a Jobbikosok.. Erre mit mond Vona Gábor? Nem baj, akkor sem fognak meghátrálni, nekik megér ennyit a magyar föld s a becsület, mint ellenkezőleg a Fidesz vagy MSZP-vel, hogy ők, a magyar földet és a becsületet inkább odaadják pénzért.


Én eddig nem foglalkoztam politikával, de a Jobbik meggyőzött, és nagyon tetszik amit csinálnak!


Végre egy párt, aki nem elvenni hanem adni akar ennek a szétgyalult országnak.

2014. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát 14#, ha én is annyit keresnék, én is odaadnám a rászorulóknak egy havi fizetésem. De azért mielőtt mindenki lázadni kezd, a többiek sem keresnek sokkal kevesebbet.
2014. márc. 27. 16:29
 16/22 anonim válasza:
49%
Azért nem a Jobbikra, mert az egy kommunista, rasszista, antiszemita gyûlölködô párt. Nézd meg fb-n a Szavazz a Jobbik ellen oldalát és ott találsz majd egypár videót, amitôl elmegy a kedved hogy a te imádott Jobbikodra szavazz! Igazán lehetne benned minimális humanizmus ahhoz, hogy ne a Jobbikra szavazz, mert az a Rosszabbik! Komolyan bedôltél a cukikampánynak???? Ennyire sikerült téged palira venni??????
2014. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, én nem foglak lepontozni.

Azért nem nézem meg, a "szavazz a jobbik ellen"-t mert a videók több mint fele kitaláció. Persze, mindegyik párt mocskolja a másikat, de jobbik ellen még külön összefogtak. Még nem volt kormányon és ne is legyen- elven.

2014. márc. 30. 10:59
 18/22 anonim ***** válasza:
48%
16: A Jobbik az egyetlen párt, ami nem gyűlölködő. Honnan veszel ilyen marhaságokat, amiket írtál. Túl sok volt neked az a szavazzajobbikellen nevű valami, ami a hülye embereket hivatott megszólítani. Gratulálok, nálad célt értek. Így sikerül téged palira venni?
2014. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%

A Jobbik egyáltalán nem gyűlölködő! Telebeszélték a buta kis fejecskédet minden szarsággal, mivel összeálltak a Jobbik ellen. A folyamatos mocskolódás megy ellenük amelyeknek nagy része kitalációk.


Hogy miért álltak össze a Jobbik ellen? Mert félnek, félnek attól, hogy ha kormányra kerül Vona Gáborral az élen, félnek a megtorlástól és, hogy kifog derülni az igazság. Az igazság, hogy mennyi pénzt loptak, csaltak ki az adófizetők zsebeiből. Kicsit nézz utána a dolgoknak, mielőtt bármit is kijelentesz, ne azt mond vissza, amit Te is más " tudatlantól " hallottál.


A legtöbb videó FAKE, nem igazi, össze-vissza szerkesztett, próbálják bemocskolni a Jobbikot mert be vannak szarva, mivel hatalmas támogatása lett immáron a Jobbik pártnak!


Nézd, Fidesz is már próbálkozik mindennel, már a katolikusokkal is egyezményt akarnak, hogy minden katolikus ember a Fideszre szavazzon..


Néz meg egy Fideszes beszédet, Orbán V. nem is néz az ember tömegre, csak a kis papírjáról olvassa fel azt, amit mások már előre megírtak neki. Míg V. Gábor egyedül, bármilyen kérdés elé bátran kiáll.

2014. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
37%

Had világosítsalak fel, hogy a Jobbik felbujtó, zsidó/cigánygyûlölô beszédeket tartanak (nem gyûlölködô, mi?). Emellett antidemokratikus az egész párt, szóval nekem ne is próbáljátok megmagyarázni, hogy ôk olyan fantasztikusak!

És a területcsatolási hülyeségüknek sincs sok értelme, mert ebbôl még a végén ha nem is háború, de ellenségeskedés lesz. És véleményem szerint ink. legyen béke és kisebb M.o., mint egy nagy M.o. és sok sok áldozat....

2014. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!