Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Fideszre szavazunk, lesz...

Ha a Fideszre szavazunk, lesz újra kompunk?

Figyelt kérdés

[link]


2013. december 02-án megszűnt a kompközlekedés Csongrád megyében Szeged-Tápénál amely a Tápéi-rétet kötötte össze Szegeddel illetve segédmotor, kerékpár számára biztosított útvonalat Szeged-Marosle-Makó között. A képviselő szavahihető embernek tűnt és Ő is azt mondta amelyet Bohács Zsolt országgyűlési képviselő, hogy az MSZP polgármester nagy ívbe tesz a rétiekre. Bohács azt is mondta, hogy ha a Fideszre szavazunk akkor lehetséges, hogy vissza áll a kompközlekedés. A többség úgy túnt, hogy elhitte, de én még szkeptikus vagyok. :/



2014. márc. 29. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem tudom, de kolompotok tuti, hogy lesz.
2014. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:) Így igaz! ahogy az első válaszoló írja! :)
2014. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"akkor lehetséges" tán tudni kéne olvasni a sorok között. De szerintem nem.

Nyilván anyagi okai voltak a megszüntetésnek. Persze egyes embereknek ez rossz, de ha adót emelnek az rosszabb lenne.

Én ilyen "lehetséges" opcióért nem szavaznék rájuk.

De ti tudjátok.

2014. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, anyagi okai, ugyanakkora összeget kapott az üzemeltető a várostól 2007-ben és 2014-ben is... csak közben az elmúlt 7 év alatt duplájára nőtt az üzemanyag árak és az ÁFA is 7%-ot növekedett, de egyéb költség növekedések is vtak.


Egyes embereknek? Több száz embernek! Eddig kerékpárral betudtam menni az iskolába, most ugyanezt csak autóval tehetem meg melynek érzem is anyagi vonzatát, de vannak nálam rosszabb helyzetű emberek is, pl. azok akiknek eddig Szeged 1 km-re volt, most lett 40...

2014. márc. 29. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha a Fidesz nyer, akkor majd lehet mondani, hogy: lett komp, de aki rájuk szavaz az nem komplett.
2014. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sípseggű falovatok is lesz...
2014. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

kolompárok lesznek mindehol..

ami nem lesz az, anyaföld, meg Magyarország az sem lesz, ha még négy év "keresztény" és "nemzeti" fidesz uralkodik.

Szánalmas.hu

Hajár Jobbik!

2014. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!