Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavaztok jövőhéten és...

Kire szavaztok jövőhéten és miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
A Jobbikra, mert utálom a
2014. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Kormányváltás. Európában szeretnék lakni, nem egy orosz barát populista tekintélyuralmi korcsállamban.
2014. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Fideszre. Ha nem lenne a Fidesz a Jobbikra szavaznék, de túl radikálisnak tartom őket, túlságosan EU-ellenesek szerintem.
2014. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Jobbikra.

Eleve a konzervatív értékrend áll hozzám közel, és ez a kormány számomra csalódás volt, hiszen a 2/3-dal sokminten elmulasztottak.

2014. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Jobbikra. Ezért: jobbik.hu/programunk
2014. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Új Dimenzió Párt, mert olyan őszinték...
2014. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Alapvetően nem értem, mért kérdezik ezt meg naponta többször. Oké jó dolog a kíváncsiság egy bizonyos szintig, de nem tudom mi abban a jó, ha az ember tudja, hogy számára x vadidegen ember kire fog szavazni. Statisztika felállításához, előzetes eredmény jóslásához nagyon kevés egy-egy ilyen kérdésnél a válasz, így felesleges levonni következtetéseket az itteni válaszok alapján.

7-én már úgy is lehet majd tudni az eredményeket, ezt az 1 hetet meg szerintem mindenki kibírja már.

2014. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Én bízom benne, hogy eljön végre a megváltás és a Jobbik fog nyerni! Itt az idő, hogy Magyarország felszabaduljon!

Hogy a magyar emberek ne kényszerüljenek idegenföldre.

Hogy a nyugdíjasok, ne kényszerüljenek ki az utcára.

Hogy a magyar embernek ne kelljen félnie a cigányoktól a saját hazájában.


Gyökeres változás kell ide, remélem a Jobbik helyre hozza hazánkat, mert a Fidesz és az MSZP az elmúlt 24 évben bebizonyította, hogy csak tönkre tudják tenni az országot.


Magyarország Jobban Teljesít? Miben? Az eladósodásban?


Emberek kapjatok észhez és szavazzatok a Jobbikra, hogy feltudjunk lélegezni ennyi idő után!

2014. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Szebb jövőt!
2014. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Jobbik, szeretnék egy valódi rendszerváltást.. hogy élhető országban építsem a jövőm!
2014. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!