Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavazz a Jobbik ellen, most...

Szavazz a Jobbik ellen, most találtam, ismersz ilyeneket?

Figyelt kérdés

Kár volt végignéznem a videóit, kivágott részletek és egy-egy ember (egyébként teljesen valós) durva mondatainak felnagyítása és egész pártra vetítése... Nézd végig te is, nem akarlak én lebeszélni róla, sőt, adjuk össze meglátásainkat ne csak erről, hanem ha van még ilyen buzgó gyűjtögető, mint ez a mérhetetlenül pösze srác, akkor nézzük meg együtt! Kérdésem is főleg erre irányul: találtál-e hasonlót, csak lehetőleg meggyőzőbbet? Mármint olyat, amin nem látszik, hogy csúsztatna, például mert nem csúsztat. Én nem találtam, de az semmit nem jelent.


Azzal tisztában vagyok, hogy egy-egy embertől idézett egy-egy mondat elég könnyen értelmezhető fasisztoidnak, és azzal is, hogy amikor bepöccennek, akkor ez a fajta kínos őszinteség talál utat magának valószínűleg egész sokuknál. Százalékot azért még csak közelítőleg se mondanék. Úgy értem nem csak ezek a szűkagyúak vannak a soraikban, van ott sokkal-sokkal több ember, és a nekik tulajdonított "elszólások" minimum kb. 4/5 része egyszerű kiragadott szövegrész, és a teljes beszédbe illeszkedve kiderül, hogy idéz, példálózik, ironizál, ilyesmi. Az az 1/5 is kevés, valóban aggasztó, hogy nem vágják nyakon azon tagjaikat, akik túl paranoid vagy túl kivetítő megfogalmazással hajlamosak elkápráztatni minket.


De ennyi. Mégse pénzzel kitapétázott focipálya a vesztes csapatnak, és nem is bolondvár failcsúton. Elismerem, kevesen rettennek meg egy stadiontól még ok nélkül is, nemhogy okkal, de azt is el kell ismerni, hogy nagyobb kárt okoz a bolond király, és nagyobb kárt okoznának közgé pótvizsgásat játszó elődei is, ha újra övék lenne a sok szavazógomb. Remélem tudatosabban mérlegelünk most.



2014. ápr. 1. 21:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, fáradok: *Az az 1/5 _se_ kevés
2014. ápr. 1. 21:25
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen is csak Magyarországon létezhet, hogy a cigányozás, zsidózás, bevándorlózás csak "kiragadott szövegrész". Nem. Ez olyan, mint az ittas vezetés, civilizált társadalmakban erre nulltolerancia kell, hogy legyen.


Nem érdekel senkit a szerecsenmosdatás, az idézett szövegek elhangzottak, úgy, ahogy idézve lettek. Ami alapján lehet ítélni a Jobbikban tevékenykedő politikusok emberi minőségéről, ennyi a történet.


Nem éppen az utolsó falusi kocsmaszervezet szórólaposztogatóitól szedték a szavakat amúgy sem.

2014. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez szabadkőműves zsidók csinálták, hogy lejárassák a Jobbikot!!!
2014. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Azt a vicctömörülést nem szabad komolyan venni.


Talán nagyobb sikert érnének el ha a problémák megoldását fejtegetnék amelyek miatt sokan a jobbikra szavaznak, az agyatlan össze-vissza vágott videók, tüntizgetés, sárdobálás helyett!

2014. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

én biztos a jobbikra szavazok

szeb jövőt testvéreim

2014. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Nem érdekel senkit a szerecsenmosdatás"


Esetleg jegyzetelhettél volna, nem védtem sehol senkit, írtam is: teljesen valós, kínos őszinteség, valóban aggasztó, hogy nem vágják nyakon az ilyeneket az övéik.


Ha megnézed a videókat, elég szerény gyűlöletbeszéd-mennyiség gyűlt össze viszonylag heves ollóhasználattal. Ahol csak feliratozott valami filmrészletet vagy az egyfogú szörnyűröhögésűt, azt meg se néztem, pedig lehet, hogy ott találtam volna komolyabb kirekesztő-megbélyegző frázisokat.


Tehát láthattad, annak én is örülnék, ha a sokat hangoztatott egyenlő bánásmód jegyében eltakarítanák legalább szűk soraikból (képviselők, tagok, aktivisták) azokat, akik marhára egy időzített bomba agyával gondolkodnak. Viszont némelyik rossz példaként felhozott egyértelmű csipkelődésnek örülök, hogy kimondható 2014-ben, és van is ki kimondja. Legalább mindkét oldal kap visszajelzést, van egyfajta óvodás párbeszéd. A mai, hatalomelvű, végtelenül korrupt, intrikában és egymás eltaposásában profi "politizálás" mellett azt kell mondjam, még a legrosszabb arcuk is előrelépés.

2014. ápr. 1. 22:09
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Szánalmasak. Viszont a Jobbik nevében megköszönöm nekik a reklámot. Rtl híradóban is volt róluk szó. Az ember ha meg kapcsolgatja a TV-t esetleg, vagy másnap eszébe jut a szavazz JOBBIK ellen, bizony a Jobbikra fog emlékezni így legalább közbeszéd tárgya.

Vasárnap győzzön a Jobbik!

2014. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hol a link?
2014. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is 5mp google használattal találtam meg újból: http://www.youtube.com/user/szavazzajobbikellen/videos
2014. ápr. 2. 23:41
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

"aggasztó, hogy nem vágják nyakon az ilyeneket az övéik. "


Márminthogy kiket?

Vonát? ( Iráni forradalmi gárda, stb )

Vagy Pörzsét? ( Eljátszhatnánk, mint apáink idejében, stb )

Vagy Kerge Ottót? ( a náci népirtás ( a németek nevezik így ) kemény tagadása )

Vagy Gyöngyösi Mártont? ( zsidó összeírása )

Vagy Novák Elõdöt? ( mexámlálhatatlan mennyiségû zsidózás, Izraelezés )


Arról nem szólva, hogy amit "programm" címen hirdetnek, az kész nemzethalál. Nincs annyi idõm, h elsoroljam, melyik 5letük miért baromság, attól eltekintve, hogy túlnyomórészt

nem az, hogy mit akarnak csinálni, hanem, hogy milyen országot szeretnének.

Hogy hogy csinálnák arrólszó se, ami mégis, attól I-ten óvja eddig is sokat szenvedett Hazánkat.

Elég, ha az államosítási óhajukat említem. Akkor minek szavaztunk gengszterváltást 24 éve?


Szóval aggasztók ezek, úgy ahogy vannak. Fõképp, hogy vannak. :(

2014. ápr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!