Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki leírja nekem aki a...

Valaki leírja nekem aki a Jobbik ellen van, hogy miért teszi?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva, mert azt állítják páran, hogy nem antiszemita, gyűlölködő...stb. Most hogy is van ez?
2014. márc. 13. 08:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%

Mert állandóan zsidózik, cigányozik és a programja tetszetős, de semmit nem tudna megvalósítani belőle. Sem fedezet nincs rá, sem nyersanyagunk stb.

De ha vissza nézed a kérdéseket, sokan már részletesen leírták a véleményüket.

2014. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
De vannak, olyan emberek akik nem utálják a cigányokat, zsidókat még is Jobbikra szavaznak.
2014. márc. 13. 08:18
 3/34 A kérdező kommentje:
Akkor az teljesen kizárt, hogy a Jobbik NEM antiszemita, ugye? Nem kezeli egyenjogúnak az embereket?
2014. márc. 13. 08:33
 4/34 anonim ***** válasza:
41%
elmondom persze: mert én általában szeretek a józan ész alapján gondolkodni, és ez a csürhe ettől igen messze áll. kb ennyivel összefoglalható, de persze aztán lehetne részletezni is ...
2014. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%

szeretem amikor a tv-ben bevágott erősen manipulatív képek alapján csürhéznek az emberek. voltam jobbik rendezvényen, teljesen normális emberekkel volt tele, babakocsis anyukák, öreg bácsik, fiatal iskolások, öltönyös üzletember, trendi divatsrác etecerera etecera volt ott mindenféle ember. az, hogy a tömegből kivesztek néhány kárpátia pólós atommagyart és "nimá ilyenek a jobbikosok" kissé gáz. fidesz rendezvényen is látni mondjuk fogatlan cigányokat, mégsem sipítozzuk, hogy a fideszre csak fogatlan műveletlen bűnözők az mszp-re meg 80 és a halál között lebegő sztk szemüveges vénemberek szavaznak.

a pártot lehet kritizálni, de a szavazóbázisát szerintem borzalmasan nagy hülyeség, mert a párt megítélhető, a szavazóbázisáról viszont nem tudsz semmit.

2014. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
33%
EU tagállamként az EU zászló égetést SEMMIVEL nem lehet helyrehozni. Ennyi.
2014. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, úgy állítják be őket mintha mind skinhead, bakancsos, kopasz örjöngő lenne. Tény, hogy ilyenek is vannak, de az átlag jobbikos teljesen átlagos polgár. Anyukám nyugdíjas óvónő, többszörös nagymama és a Jobbikra fog szavazni, a feleségem is, aki friss anyuka, anyósom, apósom is, akik 80 éves egyszerű nyugdíjasok. Nem minden radikális örjöngő fsiszta, csak gyökeres változásokat szeretne, és kimondani a problémákat, nem a szőnyeg alá söpörni a politikai korrektség jegyében. Még a MIÉP - es időkben (fiataloknak: a Jobbik elődje volt félig - meddig) ismertem gazdag zsidó családot akik Csurka hívei voltak.

Való igsz, a fröcsögő, teli szájjal zsidózok sokat ártanak a megítélésének, de ez egyáltalán nem a nagy többség a radikális jobboldal támogatói között.

2014. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
31%
De ugyanezt minden nap leírjuk, 5000 ilyen kérdés van, csak el kellene őket olvasni. Azért vagyunk a Jobbik ellen, és nem mellette, mert nem szolgálja az ország érdekeit. Én szívesen szavaznék egy bármilyen nevű pártra, ami jó a Hazámnak. Ez nem jó. Az csak egy kis része a dolognak, hogy az embergyűlölet (rasszizmus, intolerancia) melegágya. Nem tudom, kikkel vannak, de zsidóellenes, cigányellenes, melegellenes, európaellenes, bárkiellenes hülyeségeik vannak, most ez miért lenne nekem, vagy bárkinek jó? Nem tartozom egyik speciális gyűlölt csoportjukba sem, egyszerűen ember vagyok és egy embergyűlölő párt engem is gyűlöl. Soha nem hallottad sehol, hogy a magyarbűnözés ellen lépnének fel. Soha nem hallottad, hogy a randalírozó fulballhuligánokat fékezte volna meg a Magyar Gárda. Nem magyar adócsalókra, fájlletöltögető tolvajokra, bliccelőkre stb. vadásznak, hanem csak minden valami „nem magyarokra”. Ettől hiteltelen az egész. Ha meg az ország vezető pozícióiban ülnének, csak pirulni lehetne azért, hogy ilyen barbárok képviselik Hazám érdekeit a határokon kívül. Egy zakkant Morvai Krisztina, vagy valami hasonló tébolyult. Hát ezért nem, többek között, de még egy rakás okunk van rá.
2014. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
37%

Személy szerint a pártot arrogánsnak látom, vezetőjüket egy sótlan, unalams embernek. Voltam gyűlésükön: alapvetően az agresszív és demagóg retorikát követik.


Egyébként meggyőződésem, hogy minden pártot leginkább a szavazótábora jellemez. Na, utóbbiról éppen eleget tudhattam már meg ezen az oldalon és más fórumokon.

2014. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
17%

Olvastam a programjukat és nem tudok azonosulni azzal az értékrenddel, amit képviselnek. Nem akarom, hogy az legyen a meghatározó az országban, főleg a köznevelésben, (minimum) a következő 4 évben. Nagyjából Fidesz a négyzeten.


Kiemelem, itt nem a gazdasági programjukról volt szó. Arról is lehetne szavakat ejteni, de mivel csak az érdekel, miért vagyok ellenük, fölöslegesnek tartom.

2014. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!