Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Fidesz olyan remek...

Ha a Fidesz olyan remek helyzetet teremtett az utóbbi 4 évben Magyarországon, akkor mire fel a nagy propaganda?

Figyelt kérdés

Szóval nem vágom.

Ha az emberek érzik a saját bőrükön, hogy jobb lett az életük a Fidesz regnálása alatt, akkor úgy is a Fideszre szavaznak, nem?



2014. ápr. 2. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
De nem érzik, mert a többségnek nem lett jobb. Én diplomás, nyelveket magas szinten beszélő, jó állással rendelkező kétgyeres anyuka vagyok, férjnél. De nekem sem lett jobb, mitől lenne jobb a nálam rosszabb helyzetben lévőknek? Ezért sulykolni kell, hogy jobb lett. Hátha elhiszik...
2014. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Elsővel értek egyet. :)


Sajnos egyáltalán nem lett jobb. Sőt, az éhezők száma rekordokat döntöget. Egyre többen hagyják el az országot. Teljes a kilátástalanság, a nyomor. :(


Az euró méregdrága lett és az is marad. A svájci frank szintén. Az államadósság már magasabb mint 2010-ben volt. Nem jönnek létre piaci alapú munkahelyek, csak a közmunka. Éhbérérért.


A polgárokat plakátokon tájékoztatják arról, milyen jó nekik, mert amúgy a saját bőrükön nem érzik. Ez azt hiszem mindent elmond.

2014. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

a fiddeesz ugyanaaaaaz mint a maszop és utódpártjai...

elég volt a haza kiárulásából..Hajrá Jobbik!

2014. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vissza kérdezek. Ha a szocializmusban olyan jó,szabad élet volt,akkor miért volt vas függöny,és tűz parancs?????Vagy ha oly tiszta,ártatlan mesterházi,akkor miért nem ment el a meghallgatásokra simon ügyben?
2014. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el az 1984-et George Orwell-től és meg fogod érteni.
2014. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jo kerdes! Ha a fidesz annyira magabiztos, akkor miert kellett meg a valasztasi torvenyt is megvaltoztatni?
2014. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a bal oldal marad volna kormányon akkor még rosszabb lenne a helyzet. Egy szétcsalt, szétlopott országból nehéz "Megbízható, gyors sportautót" csinálni.
2014. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ebben a 4 évben a korábbi vezetés romjait kellett felszámolni. Ahhoz képest is nagyon sok jó döntést hoztak, ami sok könnyítést jelent mindenkinek. persze ennyi idő alatt nem lehet csodát csinálni, főleg a korábbi fejetlen vezetés után. Csak arra lehetett "építkezni" amit az elődök itt hagytak. Már nagyobb lehet a fejlődés, ha így folytatják tovább, csak esélyt kell adni nekik.


Hogy miért kell a kampány..

Az ellenzék mindent megtesz magyarország ellen is ha kell, csak el tudják rontani, tönkre tudják tenni, hibásnak tudják beállítani, azt ami mindenkinek jó volt az emberek között is személyesen és Magyarország érdekét is szolgálta.


Ezt a fejetlen hazug ellenreklámot kell átláthatóvá tenni.

Valójában az emberek jelentősen nagyobb része tudja mit csinál, ha a jelenlegi kormányt megerősíti, viszont főleg a balodali, korábban az emberekt fosztogató pártok vadul és tajtékozva támadják az embereknek kedvező lépéseket, mint pl a rezsi csökkentést, mert el akarják törölni és a terheket megint az emberekre tennék, mint az volt 2010 előtt is. Röviden ennyi.


Ezektől kell megvédeni magunkat, akik a pénzünkre, munkánkra megélhetésünkre törnek.


Senki normális embernek nem hiányzik még egy rövid idő sem a 2010 előtti irányultságú társaságból.


Aztán van egy 30-35% akik ki tudja miért, de mást akarnak, de az a többségnek katasztrófa lenne.

2014. ápr. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mar bocs, de a fidesz lehetosegeit a 2/3-dal nem lehet osszehasonlitani a korabbi kormanyokkal.


Es aztan a 2/3-adbol jott minden vele egyutt.


Nyugdij: 2 millios Petike fizetes, devizahitelesek kremjenek egyaltalan nem fair megsegitese, es meg sok sok ezer dolog. Megosztja MO-ot teljesen. Trafik, fold, stadion.


Aki ilyen pokhendi es meg csak bocsanatot sem ker azert, mert ennyi penzt HAZUGSAGGAL beszednek, majd azt allamadossagra forditja, annak nincs helye MO elen. Ja es raadasul az allamadossag ugyanott van, ahol volt. MO-ot az elmult 4 evben annyi mernok hagyta el, hogy el nem tudod kepzelni. A kudarcokat egyaltalan nem kezelik. Lasd: Allamadossagmero. Az meg hogy a allandoan magat dicseri egy kesz vicc. "Anya en nagyon jo tanulo vagyok." (Csak eppen bukdacsol, es persze azert bukdacsol, mert az elozo 8 evben rosszul tanitottak.)


En valahogyan nem tudom tisztelni. Olyan embert tudnek tisztelni MO elen, aki kivancsi velemenyemre es nem o donti el helyettem, hogy nekem milyen jo.


Amugy meg nem ereztem, hogy a "kuss, fizess"-en kivul barmilyen elismerest kaptak volna az emberek az aldozathozatalukert. Pedig sokan erejuk felett teljesitettek.


Szerintem nem erdemelné meg, hogy nyerjen...

2014. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyot tévedsz. Sok ember olyan HÜLY,hogy még azt is be lehet neki magyarázni,hogy amit lát azt nem látja.Éppen erre épít a kormányt megdönteni akaró Összefogás GONOSZOk pártja.
2014. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!