Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Fidesz olyan remek...

Ha a Fidesz olyan remek helyzetet teremtett az utóbbi 4 évben Magyarországon, akkor mire fel a nagy propaganda?

Figyelt kérdés

Szóval nem vágom.

Ha az emberek érzik a saját bőrükön, hogy jobb lett az életük a Fidesz regnálása alatt, akkor úgy is a Fideszre szavaznak, nem?



2014. ápr. 2. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hajrá jobbik? Hova rohantok?
2014. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Miklos,


Csak ismetelni tudom magamat

"Megosztja MO-ot teljesen."


Ha valaki nem ugy gondolkodik, mint a fidesz, akkor egybol HULYE, meg GONOSZ?


Nem tartom magam sem hulyenek, sem gonosznak.


Irigynek annal inkabb! Mert most az en nyugdijpenzem ment allamadossag-csokkentesre. Es nem az utodaim kapjak meg, mint ahogyan az be lett harangozva. Azert szinten irigy vagyok, hogy a nagy kockazatot bevallalo deviza hiteles jobban jar, mint en a forint hiteles. Mi az hogy a ceg kifizetheti helyetted???


Igy utolag tenyleg hulye is vagyok, mert korabban nekik adtam a voksomat es hittem nekik.


Kellemes hetveget, a tobbit meg majd eldontik az emberek a hetvegen...

2014. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Aki ilyen pokhendi es meg csak bocsanatot sem ker azert, mert ennyi penzt HAZUGSAGGAL beszednek, majd azt allamadossagra forditja, annak nincs helye MO elen. Ja es raadasul az allamadossag ugyanott van"


Ami nagyon nem mindegy, hogy az MSZP által felvett IMF és az EU elvárásokkal terhelt kölcsön miatt meg kell-e nyirbálni az emberek lehetőségeit, mint az MSZP kormány alatt, vagy nem.


Most a hazai erőforrásokat használjuk, a magyar emberek pénze a forrás.


Ez visszafizetéskor nem az IMF feneketlen kasszájában tűnik el nyomtalanul, hanem főképpen itt Magyarországon fogják elkölteni, visszafizetés után.

Ez legnagyobb részben már a hazai gazdaságot élénkíti majd.

2014. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!