Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi nem tetszik/tetszett a...

Mi nem tetszik/tetszett a Fidesz kormányzása alatt?

Figyelt kérdés

Konkrét események, adók, csalások, bal húzásokkal indokolhattok. Rosszabbul éltek/éltetek ez a 4 év alatt?

Bármi jöhet ami nem tetszett a Fidesz kormányzása alatt.



2014. ápr. 4. 23:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az aztán gyönyörű, hogy aki nem akar, annak is legyen. Tehát tök mindegy, milyen annak a gyereknek az élete, a lényege az, hogy növelje a népszámlálási mutatókat?

Undorító vagy.

2014. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nem így értettem.

Egyébként miért nem akar gyereket? Sajnálja tőle a pénzt?

Persze, ha egy idegbeteg állat akkor ne.

2014. ápr. 6. 01:16
 23/28 anonim ***** válasza:

"Azt akarod mondani, hogy akinek családja van hülye?"


NEM! Azt akarom mondani, hogy orbitális nagy MARHASÁGOT beszélsz! Azt állítod hogy a gyerekek, és a családok jövője a fidesz? :D Már ne is haragudj, de ekkora sületlenséget én még nem éltem! Aki ellehetetleníti a felsőoktatást, aki miatt gyerekek 10 ezrei éheznek? Ez igen kérem, ez oszt igen! Ilyen szemszögből valóban a FIDESZ a legtökéletesebb párt, aki megalapozza a jövő generációjának jólétét! :D Eléggé groteszk humorod van!

2014. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Egyébként miért nem akar gyereket? Sajnálja tőle a pénzt?"


Mennyire anyagias vagy.


Nem akarok Párizsban élni. Miért? Nem akarok. Nincs rá indokom. Gyereket sem akarok. Miért? Nincs rá indokom. Az, hogy valamit nem akarok, elég indok az ellen, hogy legyen.

2014. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit legyen igazatok.

Egyébként meg, hogy én miért nem akarok Párizsban élni, arra az az indokom, hogy az egy francia város, és minden nap kéne találkozzak franciákkal, akiket utálok.

2014. ápr. 6. 14:25
 26/28 anonim ***** válasza:
De ez most nem érdekel senkit. Nem kell megindokolnod semmit, mert senki nem kényszeríthet semmire, amit nem akarsz.
2014. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy kényszeríteni akarnék valakit?

Senki nem akar senkit se kényszeríteni.

2014. ápr. 6. 17:21
 28/28 anonim válasza:
inkább azt kérdezd, mi tetszik! arra könnyebb válaszolni..
2014. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!