Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi nem tetszik/tetszett a...

Mi nem tetszik/tetszett a Fidesz kormányzása alatt?

Figyelt kérdés

Konkrét események, adók, csalások, bal húzásokkal indokolhattok. Rosszabbul éltek/éltetek ez a 4 év alatt?

Bármi jöhet ami nem tetszett a Fidesz kormányzása alatt.



2014. ápr. 4. 23:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Semmi!!! Elvették a beteg emberek pénzét, tönkretették az egészségügyet, a közoktatást, és úgy komplett az egész országot! valamint ez az új módi hogy szavazás előtt megfenyegetik a hivatali dolgozókat, hogy fényképezzék le a szavazati lapukat, és ha nem a FIDESZRE szavaznak, akkor elveszítik az állásukat, chh. Valamint még tollat is vinnünk kell, kizárólag azért mert még eltűnős tintás tollat adnak!!! SZÉGYEN!!!
2014. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

6. Egyet értek veled.


Utolsó: Igen valamilyen szinten igazságosnak tartom.

Miért támogatnák azt az embert, aki után senki nem fog maradni az országban? Miért támogatnák azt aki nem járul hozzá a népesség növekedéséhez?

3 gyerek felnevelése pénz. Amit az adón meg tudnak spórolni. Azt mindig is tudtuk, hogy a Fidesz a családokat támogatja. Ők a gyerekek a jövő nemzedéke őket kell támogatni.

2014. ápr. 5. 15:43
 13/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem az utolsónak szántam a "választ". Hanem a 10-esnek
2014. ápr. 5. 15:44
 14/28 A kérdező kommentje:
Ger! Gondolom te nyugger vagy.
2014. ápr. 5. 15:45
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem, 20 éves vagyok! :)
2014. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"Azt mindig is tudtuk, hogy a Fidesz a családokat támogatja. Ők a gyerekek a jövő nemzedéke őket kell támogatni."


Ja persze! :D :D :D


Aki hülye haljon meg, neked csak ennyit mondok!

2014. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Azt akarod mondani, hogy akinek családja van hülye?
2014. ápr. 5. 17:58
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor az a gyerek addig kapjon meg mindent, amíg kis nyomi? Ha már felnőtt, hasznos tagja a társadalomnak, akkor lekakiljuk, elvesszük a pénzét, és odaadjuk az életében semmit nem csináló szülőgépnek?
2014. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Amíg a gyerek tanul, addig megadunk neki mindent, hogy fejlődjön, hogy értelmes felnőtt legyen. Ebben segít az ország. Nem a gyereknek adják a pénzt, hanem a szülőknek.


Az meg mi, hogy semmit nem csináló szülőgép? Szerintem aki dolgozó felnőtt ember, és gyereke van semmivel sem alacsonyabb mint egy dolgozó önző (netán egyedül álló) pénzéhes felnőtt. Ha csak olyanok lennének ebben az országban mint ti, akkor 100 éven belül nem lenne népessége az országnak. Nem vállalunk gyereket? Hogy több pénz maradjon nekünk? Hát a nagy szart. Tessék gyereket vállalni. Nem kell 20 évesen, de 30 évesen legyen 1 legalább.


Félreértés ne essék nem úgy értem, hogy mindenkinek 10 gyereke legyen, mint cigányéknál. És itt nem is arra gondolok, hogy valaki az ország pénzéből akarja nevelni a gyerekét, hanem, hogy ne legyen akkora teher az szülőknek.

Régen 4-5 gyerek volt egy családban. Ma már nem mernek gyereket vállalni.

2014. ápr. 5. 21:00
 20/28 anonim ***** válasza:
az oktatáspolitika
2014. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!