Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 25 éves fiú vok. Ez lenne...

25 éves fiú vok. Ez lenne életem 2. szavazása, de nem tudom kire szavazzak. T. tok vmi jó kis pártot akik humánusak, és nem feministák?

Figyelt kérdés
anno a jobbikra szavaztam mert nem gondoltam át és hirtelen felidulásból cselekedtem, de sajnos nagyon szélsőségesek. viszont amivel egyet értek velük az az hogy pl az abortuszt tiltsák be, mert gyilkosság, és a romákat regulázzák meg, és zavarják ki a multikat. de amivel nem az a sorkatonaság, meg a keresztény vallás erősítése, meg amit a melegekkel csinálnak. nem tom kire voksoljak. eléggé gyereknek érzem magam ebben a szituban.... help?
2014. ápr. 5. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre, hanem az abortuszra reagálnék. Én nem tiltanám be. Több okból sem. Pl. ha egy gyerek úgy fogan, hogy az anyát megerőszakolta 1 vagy akár több ember is, akkor nem hiszem, hogy szívesen megszülné azt a gyereket. Akárhányszor ránézne, az a szörnyű dolog jutna róla eszébe. Akkor sem szülném meg a gyereket, ha kimutatnák, hogy pl. szellemi fogyatékos. Ismerek ilyen gyereket és ez nem élet, gyakorlatilag csak vegetál. Ha csak enyhén fogyatékos, akkor még azt mondom, hogy oké, amúgy meg nem. Persze, ha utólag derülne ki és úgy születne, akkor nyílván nem dobnám el magamtól.

Gyilkosság vagy sem, vannak olyan esetek, mikor nem elítélendő, sőt én is megtenném az anyuka helyében. Ezért sem szavazok a Jobbikra, mert ennyire végletekben gondolkoznak.

Multik kizavarása pedig még nagyobb hülyeség.

2014. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

# 9/11 Időpont ma 17:37


"Nem igen fogsz olyan pártot találni, amelyik minden ígéretével mindenki elégedett lenne.Azt válaszd, amelyik programja a legközelebb áll az elképzeléseidhez."


Ha ez alapján kell hogy válasszon, csak a Jobbikra teheti a voksot, ugyanis az az egyedüli párt, aki választási programot írt. (Elég hihetetlen, de igaz).



# 10/11 Időpont ma 18:22


"Tehát Jobbik kizárva oks. (Nálam is. többek között még azért is, mert a gazdasági programja ill. csődbe vinné az országot - pl. ki szeretnének lépni az EU-ból)"


Ilyen az, amikor a Fidesz uralta médiából szerzed az információkat. Soha sem mondta azt a Jobbik, hogyha ők kormányoznának, kilépnénk az EU-ból. Ők azt mondták, hogy népszavazás keretében lehetne erről dönteni, miután egy szakértői gárda felvázolná hogy mennyi előnnyel / hátránnyal jár ez az egész az országra nézve.


Egyébként mi van te, valami gazdasági szakértő? Aki eldönti, hogy mi lenne ha nem lenne EU?


Az EU előtt is léteztünk, sőt, sokkal jobban éltünk. Amióta tagja vagyunk az EU-nak, elleptek minket a multik, az emberek több mint a fele minimálbérért dolgozik, vagy diplomával utcát söpör.

2014. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja, meg szocializmusban is éltünk előtte, és 100%-os volt a foglalkoztatottság, KGST volt, stb. :D

Természetesen rengeteg hátránya is volt, nem gondolok vissza elvakult nosztalgiával az egypártrendszerre.


Persze a kettő közötti rövid időszakban is éltünk valahogy, de rengeteg minden megváltozott azóta. Pl. körülvesznek az EU országok. Vámot kellene fizetnünk mindenért, beleértve a kőolajat, uránt, stb. mindent, ezért iszonyatosan megnőne mindennek az ára. Ez csak egy. A Jobbik gazdasági szakemberének a diplomája meg nyílt titok, hogy egy vicclap, ezért a gazdasági elemzésükre semmit nem adok, a józan paraszti ész többet ér.

Tudom, hogy akkordöntsönanép, de az a helyzet, hogy ha tehetné, a Jobbik tenné rá a kezét az összes médiára, és azt sugalnák ott, amit ők akarnak, és mint most is látjuk, nagyszerűen lehet agyat mosni, pláne indulatgerjesztéssel, ami a Jobbik legfőbb kommunikációs eszköze.

2014. ápr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!