Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Jobbikos lányok miért olyan...

A Jobbikos lányok miért olyan feministák?

Figyelt kérdés
A múltkor találkoztam többel, régi ismerősök, de elég sokat változtak.Úgy gondolják, hogy a családban a nőkkel kivételezni kell, mert a nő szüli meg a gyereket és szerintük ez az egyenjogúság.

2014. márc. 26. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom akkor is ezt gondolják, amikor majd a járdát csináljuk és a betonkeverőbe kell lapátolni a sódert :D
2014. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

A Magyar nő,Magyar gyermeket szül.Ezért szerintem bármit megtehet csak szüljön Magyarokat!Ennél több nem kell!Éljenek a Magyar nők!


f/28

2014. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
demagóg idealógia
2014. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
2-es te aztán iq harcos lehetsz :))) OMG
2014. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Jobbik totál arabmániás, de ott a nők még autót sem vezethetnek.
2014. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Passz, szerencsére nekem eddig nem tűnt fel, bár igaz sose az az első kérdésem egy csajnál, hogy bocsi melyik párt?:D
2014. márc. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

A jobboldaliság kizárja a feminizmust. Jobbos kormány idején mindig rosszabbodik a nők helyzete. Ha a jobbik kerülne hatalomra (amire szerencsére nincs esély) akkor a nők jogait középkori szintre tolnák vissza.

Nem is értem egy nő, hogy szavazhat jobbos pártra


L

2014. márc. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

" Ha a jobbik kerülne hatalomra (amire szerencsére nincs esély) akkor a nők jogait középkori szintre tolnák vissza. "



ÁÁÁÁááááá! És ennek ennyi ésszel van szavazati joga...

2014. márc. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

Én nem érzem, hogy feministák volnának, éppen a szélsőbaloldalon vannak a feministák.


Szerintem éppenhogy tudják, hogy hol egy nő helye a családban, nem nekik kellene dolgozni napi 8-10 órát, hogy eltartsák a családot. Megvannak külön a bilológiával is alátámasztott férfi és női szerepek. A férfi az erősebb, a racionálisabb, ezért neki alapból más a dolga egy családban.


Persze vannak olyan szélsőbalos emancipáltak, akik szerint a nők pontosan ugyanolyanok, mint a férfiak.

2014. márc. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
A jobbikosok gyűlölik a feministákat. Én is és jobbikos vagyok.
2014. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!