Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Cigányok mit szóltok Vona...

Cigányok mit szóltok Vona (nem a "jobbik" mint olyan! ) hozzáállásához?

Figyelt kérdés

mindenki próbálja vádolni és leleplezni rasszizmusát, ami rendre hibás gyanúnak bizonyul, a vádat azonban folyamatosan, erőszakosan próbálják rábizonyítani.

Vona toleranciája egyszerűen messze felülmúlja azokat a "szent" vádló mártírokat akik nagy történeti tudattal menekülnek a tabutémákban való állásfoglalás elől...



2014. ápr. 6. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg cigányt fogsz itt találni a válaszhoz...
2014. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

esetleg zsidó identitású illetők mit szólnak hozzá? van aki elfogadja?

azthiszem illik hozzátennem, hogy személyesen a nacionalizmust tárgytalannak érzem a politikában, de Vona meglátásom szerint egyáltalán nem is nacionalizál. Egyszerűen nem kerüli meg a kulturális különbségeket, mert komoly problémákat ismer fel benne. Eszméletlen, hogy EZT az ellenzői megkérdőjelezik! nekem ez az, ami végtelenül felháborító és botránykeltő.

És ezért sem szavaztam a jobbikra, mert a társadalom legkülönbözőbb tagjai, még párttagok is, mind saját érzelmeikkel fordulnak a tabutémák felé és túlozzák el azt, egyre csak súlyosbítva a problémákat...

továbbá kritikával is állok hozzájuk, de Vona mentalitását messze a legkorrektebbnek tartom a parlamentben.

2014. ápr. 6. 13:02
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval szerintem a társadalom egyelőre alkalmatlan ezeknek a problémáknak a racionális kezelésére. a zsidók "mártírok", a cigányok "áldozatok", a liberálisok "szentek", a nácik "megváltók" akarnak lenni, holott itt egyszerűen egy létező kulturális diskurzusról van szó.
2014. ápr. 6. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Vona elfogadhatatlan. Nem, nem attól félek, hogy a Dunába akarna lövetni, meg egyáltalán, nem félek semmitõl.

Csakhogy Vona hazug ( pl "mintazsidóknak" tekinti a "Neturei Karta" nevû szektát, akik világszerte alig néhánezren vannak és az összes többi zsidó elítéli az álláspontjukat, szemben áll a véleményükkel ) és olcsó jelszavakkal próbálja pótolni a valódi programmot.


Rettenetesen káros és a zsidók számára azért veszélyes, mert ha véletlenül jelentõs befolyása volna arra, hogy hogyan alakuljon az ország élete, az az ország számára katasztrófa volna ( elszegényedés, lepusztulás ) és az emberek ezért - szokás szerint - a zsidókat okolnák.

2014. ápr. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

én nagyon szeretem hallgatni a parlamenti beszédeket, és bár nem értek hozzá, azt kell mondjam, a jobbiknak vannak a legértelmesebb képviselői.


én azt nem értem, hogy miért ez a gyűlölet kampány a párt ellen. ? hiszen úgysem nyerhet, ezt a Jobbik tudja a leginkább.

Egyébként téves az hogy rasszista, a kissebségekkel szemben nem kegyetlen. mondom ezt úgy, hogy egy kisebbségi többségű településen élek, és jöttek ide is kampányolni, még 2009-ben. akkor 2 táborra szakadt a tömeg, kissebbségiek, meg a nem kissebbségiek. Vona beszéde után a kissebbségi csapat megrohamozta a pártelnököt hogy ők nagyon félnek tőlük, nem értik mi ez az egész. hát igen, ahol a lopott áramon keresztül is csak a Való Világ, az rtl klub meg tv2 jut el, az persze hogy fél, az iylen médiának köszönhetően.

Vona elbeszélgetett velük, hogy nem arról van itt szó hogy a kissebbségnek mostantól az élete forog kockán, hanem beintegrálnák őket, más módszerekkel segítenék az együtt élést. nem segélyt kapnak, mert azzal csak azt tanulja meg hogy azt úgyis kapni fog, stb.. szóval ők itt néhányan meg is szerették.


egyébként az a hatalmas baj, hogy a médiának hála a fiatalok agya nem képes szétválasztani a hülyeséget az igaztól. sok náci, szélsőséges fiatal jobbik szimpatizáns, mert bennük találta meg azt, amit ő is szívesen tenne. attól hogy a párt követői ilyenek, a párt szellemiségében még nem biztos olyan.....

2014. ápr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!