Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyenféle emberek szavaznak...

Milyenféle emberek szavaznak még mindig az Mszp-re?

Figyelt kérdés
Népcsoport, kor, nem(:D), stb,stb...

2014. ápr. 9. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
És a fideszre??
2014. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem mindegy?Téged miért zavar?
2014. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Miféle emberek szavaznak még mindig olyanokra, akik ezerszer bebizonyították már, hogy alkalmatlanok az ország vezetésére?
2014. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szimplán csak kérdezem, hogy van-e olyan statisztika, ahol "egy csoportba" tartozó emberek szavaznak rá, de aki nem tud rá válaszolni, az könyörgöm ne írjon már, most komolyan minden kérdésnél ki kell ezt írni?: nem vagyok Mszp-s, nem vagyok Fideszes, a kérdésem nem provokatív jellegű, csak érdekességképpen szeretném tudni, mint például, hogy mekkora a bálna szíve? Azzal se érek semmit, mégis tudom :D
2014. ápr. 9. 23:03
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Akik a Fideszre nem szavaznak mert nem értenek egyet az intézkedéseivel, a Jobbik túl szélsőséges nekik, és nem akarják, hogy elvesszen a szavazatuk azzal, hogy egy minipártra szavaznak.
2014. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
A moderátorok biztosan! Lett egy új moderátor, aki mindent kitöröl, ami a baloldalt kritizálja. Nem tudom, miért kell imndenféle jöttmentet felvenni!
2014. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
A nyugdíjas öregek, akik azt hiszik, hogy az mszp az a régi szocializmus, és nem tágítanak tőle, képesek meghalni a szavazófülképe, csakhogy nyerjenek, gondolom mszp-sek voltak. A fiatalabbak azért mert a szüleik is azok, vagy nagyon tájékozatlanok. Fogalmam sincs, hogy kinek volt jó a 8 év mszp.
2014. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

"Fogalmam sincs, hogy kinek volt jó a 8 év mszp."


Nekem meg fogalmam nincs kinek volt jó a 4 év fidesz.


Az "elmútnyócévezésnél" MINDIG elfelejtik,hogy az nem volt

2/3os önkényuralom,és ha tenni akart valamit az mszp,a fidesz leszavazta!!!

2014. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Én rájuk szavaztam. Gazdaságilag a Fidesz meg az MSZP ugyanaz. (Fizessen a nép.) Tehát mindkét párt alatt rosszul élünk. De amiben különböznek az az, hogy az MSZP legalább hagyta hogy éljük az életünket. A Fidesz meg belepofázik az oktatástól kezdve a médiáig mindenbe. Nagyon sokáig gondoltam hogy egy harmadik pártnak adom a szavazatom, de be kellett látnom hogy akkor elveszne a szavazatom, mert csak az MSZP tudja őket leváltani. Szóval a kisebbik rossz elve alapján őket támogattam. Bajnai is megmondta, hogy most az egyszer szavazzunk valami ellen, hogy legközelebb valami mellett lehessen szavazni. Le lehet nyugodtan pontozni, de ha nem lesz meg a 2/3-ad a Fidesznek, akkor már megérte számomra.


20/F

2014. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

de ha nem lehet az mszp-t kritizálni, mert törlik a választ, akkor cenzúra van!

emlékszem választás előtt még a jobbikos többség dominált az oldalon, és némelyiknek olyan stílusa hogy el sem tudom képzelni, hogy még napok múlva is itt írogaott szabadon, másnak meg lapár volt, akár egy rosszabb válasz után.

na most ezek a jobbikosok valahogy eltűntek, és úgy veszem észre, megjelentek a baloldali válaszolók, akik eddig szerintem csak rejtve voltak itt és nyomkodták a piros meg a zöld pacsit.

mikor honnan fújt a szél.

és akkor rátérünk a kérdésed megválaszolására is, csak egy kis felvezetés kellett ami bemutatja dióhéjban az oldal sajátosságait.

szóval ezek a balosok alig szólaltak meg, de pontoztak.

onnan lehetett tudni, hogy a választás napjáig, akármilyen kérdés volt, már az első válasz után 10-20% volt a válasz minősége,pontozás szerint, de alig telt egy perc el.

szóval ha kiakarom mondani, itt ülnek a gépnél egész nap, pontoznak, és most hogy a jobbikos többség eltűnt, előkerültek, és írogatnak is.

így szép az élet.

2014. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!