Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyenféle emberek szavaznak...

Milyenféle emberek szavaznak még mindig az Mszp-re?

Figyelt kérdés
Népcsoport, kor, nem(:D), stb,stb...

2014. ápr. 9. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan mit tett az Mszp amit nem csinált meg ugyanúgy vagy még rosszabbakat is a Fidesz? Ez a Fidesz-lista:

Lopott - nyugdíjpénztár milliók ellopása az emberektől

Hazudott - "jobbanélünk", saját (karikás) tv-ken nem engednek más pártot nyilatkozni, reagálni, csak saját megtévesztő hazugságokat nyomnak

Csalt - külföldi szavazók bevétele (miért is? ja mert az itthoniak nem szavaznak rá elegen), plakátok kisajátítása (csak azt nézhetik a birkák amit ők akarnak)

Eladósítás - paks


Akkor meg miért is jobb a bolseviktor pártja?

2014. ápr. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

,,Ugyan mit tett az Mszp amit nem csinált meg ugyanúgy vagy még rosszabbakat is a Fidesz? Ez a Fidesz-lista:

Lopott - nyugdíjpénztár milliók ellopása az emberektől

Hazudott - "jobbanélünk", saját (karikás) tv-ken nem engednek más pártot nyilatkozni, reagálni, csak saját megtévesztő hazugságokat nyomnak

Csalt - külföldi szavazók bevétele (miért is? ja mert az itthoniak nem szavaznak rá elegen), plakátok kisajátítása (csak azt nézhetik a birkák amit ők akarnak)

Eladósítás - paks


Akkor meg miért is jobb a bolseviktor pártja?"


No akkor az MSZP lista:

Lopott:

[link]

[link]

Hazudott:

Őszödi beszéd

Csalt:

Tömeges cigány szavaztatás

Eladósítás:

Több mint tízezer milliárd(!) forinttal nőtt alattuk az államadósság. Ehhez képest az a háromezer milliárd hitel Paksra semmiség, ha azt vesszük, hogy hosszútávon megtérülő befektetés.


(Nem az MSZP-re és nem is a Fideszre szavaztam, csak gondoltam válaszolok)

2014. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Csalt - külföldi szavazók bevétele (miért is? ja mert az itthoniak nem szavaznak rá elegen), plakátok kisajátítása (csak azt nézhetik a birkák amit ők akarnak)"


Pont az ilyen gyökerek miatt vesztettük el anno ezeket az embereket!!!

az én városom tele van még mindig rohadt kormányváltós plakátokkal

2014. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, ha nem tekintem provokációnak a kérdést, akkor egyszerű a válasz, mindenféle érzelem nélkül: akik le akarják váltani a Fidesz kormányt a lehető leghatékonyabban. (A Fideszt elfogadhatatlannak tartják, a Jobbikkal nem szimpatizálnak, de kis pártra sem adnának szavazatot).
2014. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!