Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi ez a Fideszes fenyegetőzés?

Mi ez a Fideszes fenyegetőzés?

Figyelt kérdés
Ma az egyik ismerősünk, akiről köztudott, hogy nagy Fideszes, valami képviselő-szerűség, eljött hozzánk aláírást gyűjteni, hogy bekerülhessen valami tanácsba. Én meg mondtam, hogy nem írom alá, erre bedühödött, és elkezdett fenyegetőzni, hogy akkor ezek után ne menjek hozzá munkát kérni, meg ne számítsak a segítségére. Nem mintha eddig egyszer is mentem volna hozzá segítséget kérni, vagy terveztem volna. Mindenesetre érdekes volt..

2014. ápr. 13. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen világ van. Talpat kell nyalni a narancsoknak, hogy előrébb juss. Képviselő úr ráadásul még a fajtáján belül is extrém eset, kezelésre lenne szüksége, de ehelyett pozíciót kap.
2014. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Mi ez a Fideszes fenyegetőzés?

Ne általánosíts. Ez bármelyik pártban és bármelyik városban megtörténhet.

2014. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez annak a jele, hogy a FIDESZ BÁRMIT megtehet! BÁRMIT...
2014. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden pártnál ez a helyzet, nem csak a Fidesznél. Nyalni kell az adott hatalomnak, hogy munkát kapj. Természetesen a munkát nem úgy kell érteni, hogy mehetsz hozzá dolgozni, hanem ha vállalkozásod van, kapj megrendelést például.


Ismerem én is ezt a helyzetet, Völner Pál is többek között így működik; de részleteket nem szeretnék közölni, privátban sem.

2014. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Szintén a fent nevezett párt parlamenti képviselője, ugyanazzal a fenékkel egy alföldi település polgármesteri székében ülő ismerősöm kitette a polárm. hivatalból a más "világnézetű" beosztottját. Majd mikor más helyen kerestek munkát, odatelefonált a leendő munkahelyére is, hogy aláássa az illetőt.
2014. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!