Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol találok olyan választás...

Hol találok olyan választás előtti statisztikát, amely folyamatosan frissül és átfogó képet ad arról, hogy jelenleg hány százalékos egy egy párt támogatottsága?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szonda Ipsos, Századvég, Medián, Political Capital és egyéb közvélemény-kutató intézetek honlapjain.
2009. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
látom, otthon vagy a témában, köszönöm a választ :)
2009. dec. 23. 16:04
 3/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Szerinted van ennek értelme, hogy ezt nézegesd?
2009. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értelme van, politikai jóslásra azonban madárbelet vagy tarotkártyát javasolnék. :)
2009. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez egyszerű kíváncsiság...kiváncsi vagyok, hogy állnak hozzá most az emberek... ugyanúgy, ahogy kíváncsi vagyok pl arra, hogy hány ember várja a karácsonyt vagy hogy hányan nem szeretik még rajtam kívül a hamburgert...ez kíváncsiság :) megjósolni úgysem lehet az akkori eredményt
2009. dec. 23. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt van több egy helyen:


[link]


Amúgy az eddigi választásokat rendszerint a Szonda és a Medián tudta megjósolni, a többiek gyakran mellélőttek.

2009. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!