Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ön szerint, ha előrehozott...

Ön szerint, ha előrehozott választás lesz, melyik párt lesz a kormánypárt? Mszp vagy Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
MSZP, de a Jobbik is nagyobb szerephez jutna, olyan 30% körül.
2010. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom. Biztosan sok Fidesz fanatikus van még, és biztosan sokan visszamentek az MSZP-hez is.


Én nem vagyok benne biztos, hogy más lenne kormánypárt, de a 2/3-nak búcsút inthetne a Fidesz.

2010. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha Jobbik, akkor inkább már a FIDESZ
2010. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

"Ön szerint, ha előrehozott választás lesz, melyik párt lesz a kormánypárt? Mszp vagy Jobbik?"


Szerintem a Fidesz! De az lenne a legjobb ha a két szélsőség be se jutna a parlamentbe! (MSZP Fidesz) Hajrá Jobbik!

2010. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, MIKOR lesz az az előrehozott választás. Ha még fél-egy évet várnak, a Fidesz népszerűsége garantáltan visszaesik, az MSZP-é pedig valamelyest növekszik. A Jobbiké viszont az elmúlt fél évben is stagnált, illetve csökkent. Úgyhogy a kérdésre az a válasz, hogy egyelőre a Fidesz simán nyerne, és még egy év múlva is, igaz a 2/3-nak szerencsére annyi lenne. A Fidesz után egyértelműen az MSZP kapná a legtöbb szavazatot (nem wishful thinking, hanem realitás).
2010. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha most lenne, akkor a közvélemény-kutatási adatok alapján legalábbis, a Fidesz ugyanúgy 2/3-ot szerezne, mint tavasszal. Az ellenzéki pártok egyenlőre semmit sem erősödtek azóta.
2010. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

11:40


[link]

2010. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha lenne előrehozott választás,akkor ez az ország megérdemli a pusztulást.Akinek nem jó a Fidesz,annak senki nem lenne jó.Mindíg is lesznek tehetetlen emberek,akik mindíg másokat hibáztatnak ha nekik nem jó.
2010. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a Fidesz nyerne megint, csak egyszerű többséggel. Az MSZP-nek legkorábban talán 2018-ban vannak esélyei.
2010. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!