Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » JOBBIKOSOK, ti mit gondoltok...

JOBBIKOSOK, ti mit gondoltok a Kuruc infóról? Én jobbikosként rühellem, Vona helyében már rég elhatároltam volna a pártot az oldaltól.

Figyelt kérdés

Egyrészt ugye a párt, a Jobbik nem szélsőjobb, hanem radikális konzervatív nemzeti párt. Másrészt nem fasiszta és nem náci. Ezt bárkinek magyarázhatom, aki antijobbikos, mindig a kurucinfór hozzák fel bizonyítéknak...


Másrészt, nekem csak a háttérhatalmi cionista Rotschildokkal és holdudvarukkal van bajom, mint ahogy a Jobbiknak is, nem pedig a hétköznapi fizikai munkás becsületes zsidókkal... Ugye volt egy csomó magyar hazafi zsidó is, akiket a nyilasok üldöztek pusztán a származás alapján:

- Radnóti

- Csanády György és Mihalik Kálmán (SZÉKELY HIMNUSZ alkotói)

- Szép vagy gyönyörű vagy Magyarország c. horthysta ének alkotói is zsidók voltak...

--> Szálasiék betiltották a Székely himnuszt meg a Sz. v. Gy. v. M.o. éneket is a zsidó alkotók miatt.


Amikor ezt megtudtam, még jobban megutáltam a kurucinfót, arról nem is beszélve, hogy Adolf Hitler szülinapjáról is megemlékező cikket írtak.


Én nem ilyen nyilas jobbikos akarok lenni, hanem normális jobbikos. És ti hogy vagytok ezzel?



2014. jún. 4. 19:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%
Elolvastam a programjukat. Se nem új, se nem radikális, csak üres propaganda.
2014. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%

Kuruc.info miért lenne náci? mert sokszor szidja a zsidókat,cigányokat? az igazságot írja le.

"Adolf Hitler szülinapjáról is megemlékező cikket írtak" és akkor mi van? ha jobbikos vagy pontosan tudod hogy hogyan hamisítják a háttérhatalmi zsidók a történelmet. a kétkezi munkát végző zsidókkal nincs bajod ezt meg értem nekem sincs azokkal akik nem használják pajzsként a "holokausztot" .

2014. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Én is rühellem a Kuruc-Infót. Rossz fényt vet a Jobbikra, ahogy Novák is.
2014. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha Novák Előd és a kurucinfós jobbikosok kiválnának a Jobbikból és új pártot alapítanának, a Jobbik lenyomhatná a Fideszt Vona Gábor és a Jobbik hivatalos oldala stílusával. Addig esélytelen.
2014. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 WheneverYouWant ***** válasza:
27%

Olyan jobbikos leszel amilyen lenni akarsz... Nem kell mindenben egyetérteni velük. Elég ha azt realizálod hogy ők segíteni akarnak rajtad .

A kurucz inforól annyit hogy szivesen nézem. Sok videó össze van gyüjtve amiket aligha találnék meg magamtól a youtubeon.... Főleg naponta frissen feltöltötteket.

2014. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#11. Ha üres propaganda szerinted, akkor mivel magyarázod, hogy több mint 900 törvényjavaslatot nyújtottak be az elmúlt 4 évben (nagy részét a közel 100 oldalas programjukból merítették), sőt a Fidesz is valósított meg pontokat a programjukból... Az az üres propaganda, amit az álbaloldal művelt, mindenfélét hazudgáltak, "és 8 éven át nem csináltak semmit" (maga Gyurcsányka Fletó mondta).


#12. Nem baj az, ha fellibbenti az összeesküvésekről a paplant, de kultúráltabban is fogalmazhatna és minden jó érzésű zsidót / cigányt zavar ( a kétkezi becsületes munkásokat). Tudom, hogy a történelmet mindig is manipulálták, persze nem csak a cionisták, hanem mindig az aktuális hatalom a saját szájízére. A holokausztról elég nagy a homály, jó lenne persze ha nem kerekítenének neki ekkora kereket se a zsidók, se mi. A holokauszttagadás tudtommal nem azt jelenti, hogy nem létezett holokauszt, hanem hogy nem volt annyira brutális, ahogy a zsidók állítják. Csakhogy ezt is inkább kutatni kellene és be kéne bizonyítani, ahelyett hogy hőbörgünk a kurucinfón és felbőszítjük a zsidókat... Ugye meg az a baj, hogy ebből a zsidók pénzt és politikai célokat akarnak kovácsolni, holott az ókorban kiírtották Kánaán népeit, a palesztinok földjét meg kijátszották alóluk. És a szerbiai mészárlásért, a román megszállásért, Trianonért, a Benesi-dekrétumokért, a szlov. -magy. lakosságcseréért soha nem kértünk és kaptunk kárpótlást, a zsidók meg persze a MÁVot perlik dollármilliárdokra...

2014. jún. 5. 07:12
 17/24 anonim ***** válasza:
55%

"ha jobbikos vagy pontosan tudod hogy hogyan hamisítják a háttérhatalmi zsidók a történelmet"


de csak ha jobbikos vagy. különben a sötétség foglya maradsz életed végéig... omg

2014. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"hogy lehet valaki/valami egyszerre radikális ÉS konzervatív?"


Ha a Jobbik nem lehet egyszerre mindkettő, akkor az EU-frakciókban mégis hogy létezhet az "Európai konzervatívok és reformerek" párt, kedves EU-istenítők?

2014. jún. 5. 20:45
 19/24 anonim ***** válasza:
33%

"több mint 900 törvényjavaslatot nyújtottak be"


És hányból lett örvény?

Amibõl nem lett, mi lett volna, ha lett volna?


"közel 100 oldalas programjukból"


Pontosan 84 + 1, a +1 Vona arcképén kívül csak azt írja, hogyeddig is mindenben igazuk volt é´s szavazz rájuk, miközben szinte semmiben sem volt igazuk, ezért aki rájuk szavazott, rosszul tette.


""és 8 éven át nem csináltak semmit" (maga Gyurcsányka Fletó mondta). "


Légyszi adj valami linket, ahol hallható, vagy legalább leírva. ( Nem fox találni, mert nem ezt mondta, hanem csak 4 éven át. Mert 2006-ban mondta.


ahogy nem is igaz, mert a másodki négy évben tleg próbáltak valamit, csak a fityisz baromira erõszakos volt, õk meg bénák, nameg, persze, amit a jobbik is tenne hatalmon: egym+asközt marqkodtak. Ennek ellenére legalább az utolsó évükben tleg csináltak valamit.


"jó érzésű zsidót / cigányt zavar ( a kétkezi becsületes munkásokat)"


Szóval szeinted minden zsidó orvos, mérnök, tanár, lepukkant szerncsétleneket ingyen védõ ügyvéd, gyógyszerész, könyvelõ, hegedû- v zongoramûvész, matematikus, stb gazember?


Nem mintha az említett dolgokkal csak zsdók foglalkoznának, csak ke´rdem, h amelyik zsidó nem kétkezi munkás, hanem az említett szakmákt/hivatásokat mûveli, az mind gazember?


Vagy akár a bankárok? Õk mind?


Meg kéne szüntetni a bankokat? Errõl talán kérdzz meg egy nem zsidó vállalkozót, aki mondjuk kb 100 embernek ad munkát és napi kb 14 órában hajtja magát, hogy a következõ 2 hónapban is legyen munkája - és fizetése - mind a kb száznak!

2014. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

nneddudgi, na figyelj!!!


"És hányból lett örvény?" -> mégis hogy lett volna bármelyikből (t)ÖRVÉNY???(pl. a mentelmi jog megszüntetéséből, a képviselők vagyonának átvizsgálása, kettős állampolgárság nyilvánossága)

2014. jún. 6. 07:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!