Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » JOBBIKOSOK, ti mit gondoltok...

JOBBIKOSOK, ti mit gondoltok a Kuruc infóról? Én jobbikosként rühellem, Vona helyében már rég elhatároltam volna a pártot az oldaltól.

Figyelt kérdés

Egyrészt ugye a párt, a Jobbik nem szélsőjobb, hanem radikális konzervatív nemzeti párt. Másrészt nem fasiszta és nem náci. Ezt bárkinek magyarázhatom, aki antijobbikos, mindig a kurucinfór hozzák fel bizonyítéknak...


Másrészt, nekem csak a háttérhatalmi cionista Rotschildokkal és holdudvarukkal van bajom, mint ahogy a Jobbiknak is, nem pedig a hétköznapi fizikai munkás becsületes zsidókkal... Ugye volt egy csomó magyar hazafi zsidó is, akiket a nyilasok üldöztek pusztán a származás alapján:

- Radnóti

- Csanády György és Mihalik Kálmán (SZÉKELY HIMNUSZ alkotói)

- Szép vagy gyönyörű vagy Magyarország c. horthysta ének alkotói is zsidók voltak...

--> Szálasiék betiltották a Székely himnuszt meg a Sz. v. Gy. v. M.o. éneket is a zsidó alkotók miatt.


Amikor ezt megtudtam, még jobban megutáltam a kurucinfót, arról nem is beszélve, hogy Adolf Hitler szülinapjáról is megemlékező cikket írtak.


Én nem ilyen nyilas jobbikos akarok lenni, hanem normális jobbikos. És ti hogy vagytok ezzel?



2014. jún. 4. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Én Jobbikos vagyok, és én sem szeretem a Kuruc.info-t.

Vona Gábor amúgy sem "erőlteti" azt az oldalt, inkább Novák Előd szokta.

Én simán nacionalista vagyok, nem náci, nyilas, fasiszta, stb.!

2014. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1. Válaszolóból is lerí az a bugyuta emberi sztereotipizálás, hogy minden jobbikost kurucinfo-fanként lát...


Elárulom neked 1., hogy sok hétköznapi ember jobbikos, nemcsak a szkinhed kisebbség tartozik a Jobbik rajongói táborába...

2014. jún. 4. 19:18
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Novák Elődke lapja, szócsöve. Abból jön neki az apanázs jó része a képviselői fizu mellé.


A gond ott kezdődik, hogy a kis gyökér -vagy lehet, hogy tényleg túl buta ehhez- nem látja be, hogy mindenki pontosan tudja, hogy övé a lap, azzal ezer szállal összefüggésbe lehet hozni (most a kamu USÁs tulajdonost hagyjuk, az csak a szemellenző), és van akkora gyökér, hogy a Parlamentben még dicsekedik! vele, hogy a lap azt csinálja, amit ő mond.

Egy hihetetlen nevetséges, buta ember a Novák, felteszem ha megzabálnék egy tányér betűlevest, random értelmesebb mondatokat fosnék belőle, mint amik valaha is elhagyják Emőke száját.


Na ez a véleményem a kurucról, meg Novákról.

2014. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
A kurucinfó radikális baromságaival ők sem értenek egyet. Viszont szinte minden hírt közölnek, ami a Jobbikkal történik, márpedig a Jobbiknak nincsen médiabirodalma.
2014. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Kár hogy a Jobbik a pubertás kölkök bekebelezésével próbál valamit elérni.Szegénykék ki nagy-magyarkodják magukat a facebook-on, utána meg ráeszmélnek később hogy ők még mentálisan gyengék voltak, és tartozni akartak valahová.. Na mindegy 14 évesekkel nem lehet választásokat nyerni!
2014. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Bennem az a kérdés merült fel ,hogy hogy lehet valaki/valami egyszerre radikális ÉS konzervatív?
2014. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja, én is úgy vettem észre, hogy a keményvonalas Novák Előd csinálja mindig a ribilliókat, meg a rosszhíreket az ellenzéki médiának is. Gondolom, azért képviselő, hogy a szélsőséges szavazók is képviseltetve érezzék magukat a Jobbikban. Amíg viszont Vonáék nem teszik ki, nem hiszem hogy sok esélye lesz a Jobbiknak a kormányzásra. Biztos vagyok benne, hogy van egy szélsőséges csoport a Jobbikon belül, hiszen közülük már többeket is kiraktak, akik megalapították a nyíltan neonáci MAGYAR HAJNALt...
2014. jún. 4. 19:30
 8/24 anonim ***** válasza:
58%

" Bennem az a kérdés merült fel ,hogy hogy lehet valaki/valami egyszerre radikális ÉS konzervatív?"


Leginkább sehogy. Az olyan lenne, mintha valakit egyszerre neveznél dühöngő őrültnek és rezervált kultúrembernek.

2014. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Az miért ne lehetne... Ugyanúgy mint Ady Endre az irodalomban... Egyszerre új és régi ötvözése.


Radikális: mert gyökeresen új, szokatlan, unortodox megoldásokat kínál egyes politikai területeken


Konzervatív: mert a régi történelmi hagyományokat a kultúrpolitikában és a történelmi egyházakat az egyházpolitikában támogatják...


De ha bővebben érdekel ez a látszólagos paradoxon, olvasd el a programjukat.

2014. jún. 4. 19:34
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

ma 19:30


Egészen pontosan megfogalmaztad a lényeget, kérdező.

2014. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!