Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » JOBBIKOSOK, ti mit gondoltok...

JOBBIKOSOK, ti mit gondoltok a Kuruc infóról? Én jobbikosként rühellem, Vona helyében már rég elhatároltam volna a pártot az oldaltól.

Figyelt kérdés

Egyrészt ugye a párt, a Jobbik nem szélsőjobb, hanem radikális konzervatív nemzeti párt. Másrészt nem fasiszta és nem náci. Ezt bárkinek magyarázhatom, aki antijobbikos, mindig a kurucinfór hozzák fel bizonyítéknak...


Másrészt, nekem csak a háttérhatalmi cionista Rotschildokkal és holdudvarukkal van bajom, mint ahogy a Jobbiknak is, nem pedig a hétköznapi fizikai munkás becsületes zsidókkal... Ugye volt egy csomó magyar hazafi zsidó is, akiket a nyilasok üldöztek pusztán a származás alapján:

- Radnóti

- Csanády György és Mihalik Kálmán (SZÉKELY HIMNUSZ alkotói)

- Szép vagy gyönyörű vagy Magyarország c. horthysta ének alkotói is zsidók voltak...

--> Szálasiék betiltották a Székely himnuszt meg a Sz. v. Gy. v. M.o. éneket is a zsidó alkotók miatt.


Amikor ezt megtudtam, még jobban megutáltam a kurucinfót, arról nem is beszélve, hogy Adolf Hitler szülinapjáról is megemlékező cikket írtak.


Én nem ilyen nyilas jobbikos akarok lenni, hanem normális jobbikos. És ti hogy vagytok ezzel?



2014. jún. 4. 19:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

"azt írja, hogyeddig is mindenben igazuk volt é´s szavazz rájuk,..."

--> látom, hogy szövegértési és helyesírási hibákkal küzködsz, úgyhogy leírom röviden, hogy milyen sok mindenről szól a programuk. A programpontjaik szépen össze vannak szedve pontokban az egyes szakpolitikai területeken, mint pl.

- egészségügy

- rendvédelem (rendőrség, csendőrség, ...)

- ifjúságpolitika

- határon túli magyar politika

- közlekedés

- sport

- környezetvédelem

- kultúrpolitika

- médiapolitika

- oktatás

- szociálpolitika, ezen belül is a női és a fogyatékkal élők egyenjogúsítása, a cigány-magyar együttélés

+ 7 vezér terv, ami több 100 ezer munkahelyet teremtene...


"Nem FOX találni, mert nem ezt mondta, hanem csak 4 éven át."

--> Ebben igazad van, tényleg nem 8 év, csak 4. Minden ember tévedhet. Ez nem mentesíti őket egy egész állam 4 éven keresztüli gondatlan, felelőtlen kezelése és kiárusítása alól. Nem szeretném felsorolni, hogy miket csinált minden szakpolitikai területen az MSZP, de legalább a GAZDASÁGPOLITIKAI eredményeiket leírom (2002-2010):

- Európa-szerte kirívóan alacsony foglalkoztatottságra érdemi elképzelésük nem volt

- az államadósság 53%-ról 80% közelébe nőtt

- pénzügyileg gyarmatosító nemzetközi bankok rászabadítása a lakosságra --> hazai bankok is felismerték, hogy a kormányzati politika megnyitotta az utat a legújabb kori veszélyes banki műveletek előtt (pl. devizahiteles csapda) --> lakossági hitelállomány 2004 és 2008 között 3x-osára duzzadt, 2008 végén 30%-kal nagyobb volt a kihelyezett hitelek nagysága, mint a bankokban elhelyezett pénzbetéteké

- adórendszer: kiszámíthatatlan, ésszerűtlen, nem tudta biztosítani a költségvetés fedezetét

- multinacionális cégek zavartalanul vihették ki profitjukat az országból, rendre visszaéltek erőfölényükkel a hazai vállalatokkal szemben

- MNB: a rendszerváltás óta katasztrofális monetáris politika (alapkamat extrém magasan tartása) --> tönkretette a közép- és kisvállalatokat, pénzszivattyúként terhelte a gazdaságot és társadalmat


"amelyik zsidó nem kétkezi munkás, hanem az említett szakmákt/hivatásokat mûveli, az mind gazember?"

--> Nem, én természetesen nem így értettem. A kérdés elején világosan leírtam (fent a zöld mezőben, látod?), hogy kikkel van bajom. Ott van pl. Einstein, akit nagyon becsülök és nagyra tartok, pedig ő is zsidó volt.


"Meg kéne szüntetni a bankokat?"

--> Nem kéne megszüntetni, nem mondtam ilyet. Csak az emberek kizsigerlését kellene korlátozni állami szerepvállalással.

2014. jún. 6. 07:36
 22/24 anonim ***** válasza:
35%

"mégis hogy lett volna bármelyikből törvény?"

Pl úgy, hogy az ogy megtárgyalja és megszavazza.

Jók a példáid: egy kivétellel olyan, amit sehol a világon nem fogadnak el, tehát, mint valszeg az összes, vagy majdnem az összes többit, csak azért nyújtatták be, hogy úgy nézzen ki, mintha csinálnának valamit és igazuk volt, mert lám, a hozzád hasonlók meg is eszik.


" "azt írja, hogyeddig is mindenben igazuk volt é´s szavazz rájuk,..."

--> látom, hogy szövegértési és helyesírási hibákkal küzködsz" Te, úgyhogy leírom röviden:


azt írtam: "a +1 Vona arcképén kívül csak azt írja,"


Tehát a +1, vagyis a 85-ik oldal. Vagyis "a közel 100 oldalas programjuk" pontosan 84 oldalas.


A 84 oldal amúgy pont annyira tartalmas, mint az utolsó. Ennek magyarázatár azonban nincs idõm, póbálj olvasása közben úgy tenni, mintha nem volnál fan. Akkor Te is rájössz.


Azt kell végig gondolni:

Hogyan is lehetne az egyes pontokat megvalósítani és ha igen, mi lenne a valódi, tényleges következmény?

Ami lenne, az belefér-e egy civilizált Nemzet életébe?

2014. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%
A legnagyobb vicc pedig az, hogy a Novák név sem magyar, hanem szláv eredetű. :P Egyébként annyira nem ismerem a Jobbik programját, nem feltétlen politizálok, de mivel leszbikus vagyok, nem igazán akarok rájuk szavazni, még akkor sem, ha sok mindenben egyetértek velük.
2014. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
28%

"A legnagyobb vicc pedig az, hogy a Novák név sem magyar, hanem szláv eredetű."

A Zazrivecz még jobb :D


Vona sosem volt Vona, az apja nevéről hazudozik. Szerb g.eci, ennyi az egész. Megélhetési politikus, politikusbűnöző ő maga is. És akkor ellenük, a saját fajtája ellen szajkózik.... MEGALOL

2014. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!