Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok erről? Szerintem...

Mit gondoltok erről? Szerintem nagy az igazság tartalma.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 1. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én sosem rágódok a jövőn :D Lesz ami lesz de a Jobbik 15% fölött lesz az biztos. Szebb jövőt.
2010. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, milyen igazságtartalom lehet egy politikai jóslatban, amikor csak hónapok múlva tudhatjuk meg, ennyire jön be...
2010. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy erősen fideszes kötődésű oldalon jelent meg, és érezhető benne Fideszen kívül az összes párt iránti ellenszenv. Szubjektív vélemény, inkább nem kommentálom.
2010. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

azt gondolom : hát legyen.

hinni már senkinek nem hiszek a mai politikában Magyarországon

2010. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen máshogy látom.
2010. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy elég tré és szűk látókörű cikk. Haha!


Azt hiszitek itt bármi is jobb lesz, akármelyik párt is kerül hatalomra? Nyissátok már ki jobban a szemeteket! A Fidesz is ugyanannak a globális hatalomnak a seggét fogja nyalni, mint bármelyik másik - miért? Mert nem tehet mást! Ha önállósítani akarnák az országot (amitől jobb lehetne a helyzetünk), a "globális nagyok" rájuk is rászólnának a függöny mögül, hogy na ezt nem lehet...

2010. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez valóban egy erősen Fideszes kötődésű orgánum, és én leginkább azt olvastam ki belőle, hogy 2010-ben már nem az MSZP, hanem a Jobbik lesz az elsőszámú közellenség, őket kell majd lejáratni, elhallgatni, elbagatelizálni.


Reméljük nem fog sikerülni!

2010. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Egyetértek azzal, hogy az MDF 5,00001% körül fog teljesíteni. Az MSZP viszont szerintem nem fog széthullani, hanem sokat erősödik a választásig. Óriási béremeléseket, nyugdíjelemeléseket, adócsökkentéseket és még 100000 km autópályát fog ígérni, és kb. 30%-ot simán elérhet. Azzal is egyetértek, hogy a Jobbik gyengén fog szerepelni, és a választás után elkezd szétesni. Szerintem 1-2 éven belül egy mérsékelt és egy radikális pártra fog szétszakadni, a kurucinfón pedig megy majd a zsobbikozás.
2010. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!