Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok? Van benne igazság?

Mit gondoltok? Van benne igazság?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy a nagyon hányós, rosszul levős kismamák kisfiúval terhesek. Ez mennyire igaz?


Én nagyon rosszul voltam már az 5-ik héttől, folyton hánytam, infúziót is kaptam. Mit gondoltok?


9+5 hkm


2011. júl. 5. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva tudom,hogy aki nagyon rosszul van az kislányt vár! Minden terhesség más,ez nem jelent semmit! Egyébként nekem a fiamnál semmi bajom nem volt,most a lányomnál nagyon rosszul voltam a 12ik hétig!
2011. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy ez megint egy állítás, ami 50%-osan igaz.

Nekem két lányom van, az elsővel 6-7 hónapos terhesen hagytam abba a hányást, a másodikkal csak párszor hánytam, de végig a terhesség alatt hányingerem volt.


Egyébként én pont fordítva hallottam: hányós akkor lány, "tudományos" magyarázata, hogy - na ez hogyan írjam szépen - ha fiú van benned, akkor egy kuki is.... Remélem érthető :)

2011. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény a kislányra! :) Köszönöm a válaszaitokat!
2011. júl. 5. 11:15
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia. Első babámnál észre sem vettem hogy terhes vagyok, csak mikor már megmozdult. Se hányás,se mellfeszülés, egyszerűen semmi..... fiam lett:))
2011. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Semmi bajom sem volt! Talán egy hétig,ha volt egy kis émelygésem, de még hányingernek sem nevezném!

Tegnap derült ki,hogy kisfiú!:))

2011. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első babámnál a 9 hónapból 7 hónapot végighánytam, FIÚ lett.

A második babánál semmi rosszullétem nem volt, FIÚ lett.

A harmadik babánál, most 20 hetesen is tartanak a hányások, ő is FIÚ!


:)

Szerintem nem sok köze van a rosszulléteknek a baba neméhez. Legalábbis nálam nem volt összefüggés :)

2011. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jó olvasni, hogy tényleg lehet akár kislány is! :)


Nagyon Boldog Babavárást és Sok Boldogságot kívánok Mindenkinek!

2011. júl. 5. 11:19
 8/19 anonim ***** válasza:

Pont annyi igazság van benne,mint akár melyik más babonában: a pocak formától az ignáig...


Nővérem mind a 4-gyel rosszul volt,az utolsó napokig,még a fogmosástól is rosszul lett! 3 fia és 1 lánya van.



Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,30 heteske

2011. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

2 lányom és 1 fiam van, egyszer sem hánytam egyikkel sem.

Nem függ ez attól, hogy fiú vagy lány, inkább alkati kérdés.

2011. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kisfiúm van, egyszer sem hánytam vele. Barátnőm végig hányt, neki is fia lett.
2011. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!