Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az emberek miért félnek a...

Az emberek miért félnek a Jobbiktól? Mi az a Jobbik programjában amit nem mernek vállalni?

Figyelt kérdés

Nekünk magyaroknak az rossz lenne ha sikerülne megadóztatni a multinacionális cégeket?

Rossz lenne ha felülvizsgálnák az adósságunkat, és elengednék egy részét, mint Lengyelországnak?

Rossz lenne ha bíróság ugyanúgy döntene roma és nem-roma ügyében? (Nem hoznák fel ok nélkül azt, hogy "etnikum-elleni" bűncselekmény.)


De most komolyan, mi az a Jobbikban, amit a magyar emberek többsége nem szeret, és hogy lehet az, hogy vannak emberek akik még mindig hisznek a Fidesznek, az MSZP-nek, és az MDF-nek.



Miért fáj az embereknek az, hogy Vona Gábor, és az egész Jobbik párt meg szeretné menteni az országot, meg szeretné állítani az ország kiárusítását?


Az miért nem tetszik az embereknek, hogy a Jobbik el szeretné törölni a pozícióhalmozást?

Az miért baj, hogy a Jobbik eltörölné a politikusok mentelmi jogát?


Sok ember szemében miért jobb a Fidesz a Jobbiknál? (Szerintem egyáltalán nem jobb, a Jobbik a jobb!)

Sok ember szemében miért hitelesebb Orbán Viktor Vona Gábornál? (Viktor már bizonyíthatott volna, mert lehetősége volt rá, nem tette.)


Ezen dolgok tudatában, miért nem adunk egy lehetőséget a Jobbiknak?

Én adok!


Mi a baj azzal a köszöntéssel, hogy: "Adjon az Isten szebb jövőt!" ??? (Bertha Szilvia ügye)


Mi félelemkeltő a Magyar Gárda, az Új Magyar Gárda egyenruhájában? MI félelemkeltő egyáltalán a Magyar Gárdában? Talán az, hogy az árvíz idején a homokzsákokat pakolták? Vagy talán az, hogy a jégverés idején megjavították a megrongálódott háztetőket? Én felnézek rájuk!


Miért lenne baj ha visszaállítanák a sorkötelezettséget? Nem azt mondom hogy 2 év legyen, meg másfél, vagy 1 év, de szerintem a 6 hónap, vagy 9 hónap SZÜKSÉGES lenne, mert már egy egész generációt fosztanak meg attól a katonai tudástól, aminek hatalmas hasznát vennénk egy háború esetén. (Köztudott, hogy nem vagyunk túl jó viszonyban a környező országokkal, Gondolok itt Szlovákiára, Romániára, Szerbiára)


Amúgy még én sem voltam katona, de pont abba a korcsoportba tartozok akit most soroznának, de nem bánnám azt a 6 - 9 hónapot.



Tudom szabály, hogy csak egy kérdést lehet feltenni egyszerre, és én írtam talán 20-at is. De ezek a kérdések egymáshoz tartoznak. Írhattam volna kijelentő modalitással, de azért írtam így, mert ezek igazából kérdéként merültek fel bennem.


Az, hogy miért szidják a jobbikot, kinek ártott?


Adjon az Isten szebb jövőt, és boldog új évet kívánok mindenkinek!


2010. jan. 1. 17:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"...és a legerősebb ellenzéki pártként hagyta..."


Tudod, mi az, hogy egy párt ellenzéki? Az, hogy KISEBBSÉGBEN van a parlamentben, vagyis SEMMIT sem tehet, te agyatlan, szánalmas idióta.

2010. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"A Jobbikra szavazni nem politika hanem a kérdésre való válasz... Magyar! Akarsz-e összefogni vagy sem?...

Ez ilyen egyszerű.."


Nem. Aki ebben a történetben igen egyszerű, az te vagy, kisfiam. Egyszerűbb vagy a faéknél.

2010. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

15:19 nagyon kemény vagy... micsoda beszólás...

és valamit érv? az nem kéne? miért is egyszerűbb egy faéknél? na?

2010. jan. 7. 16:32
 34/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire volt ez jó (tőlem idéztél)
2010. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Szerintem azért is félnek az emberek tőle, mert felbújtó és agresszív hangnemben terjesztik nézeteiket. A programjuk csak érzelmekről szól, illetve gyűlölködésről. Semmi konkrétat nem mondanak a gazdaság helyreállításáról. Egyébként is Pesten sok zsidó lakos van és azok természetes hogy félnek az ilyen pártoktól.
2010. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Okuk nincs a félelemre. Mégha ilyen szándékuk is lenne ezeket ma már nem lehetne megvalósítani semmilyen formában amiket 70éve. Ez már így is baromság. Azok találták ezt ki akiknek nem érdeke a nemzet egysége és a tudata. Könnyen lehet hogy akiknek nem érdeke azok között sok a zsidó származású. De érthető hisz ő minden bizonnyal nem magyarnak vallja magát elsősorban és nincs meg a magyar nemzettudata. Ez oké de mi vagyunk itthon és ez a döntő. A hangnem pedig teljesen megérthető. Ahányszor hülyének néztek ahányszor aláztak ahányszor szenvedtünk...ezek után hadszóljunk már oda erőteljes hangnemben.
2010. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
na erről van szó, utolsó jól leírtad.. :)
2010. márc. 24. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!