Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi kivetnivalót találsz a...

Mi kivetnivalót találsz a Jobbik PROGRAMJÁBAN? Miért?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy az nem szimpatikus, amit a szimpatizánsok beszélnek a kocsmában, nem azokra a pletykákra, amik futótűzként terjednek, hanem azokra a pontokra, amik a programba vannak foglalva, és számodra nem szimpatikusak.
2010. febr. 27. 10:39
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
56%
Ezt hetente többször is megkérdezik.Nézd vissza az ilyen kérdéseket,és olvasd el azokat a válaszokat,amint nem a Jobbikosok írtak.Sokan részletesen megmagyarázzák,hogy miért nem értenek vele egyet.
2010. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
66%
többnyire a részletes magyarázat abból áll, hogy "rasszista, antiszemita, megvalósíthatatlan, hülyeség".
2010. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
24%
Elég sok közgazdász írását olvastam már ezen az oldalon,ahol világosan elmagyarázzák egyes tételekről,vagy az egészről,hogy miért nem jó.Nem mindenki beszél csak általánosságban.
2010. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
96%

legfeljebb közgazdás hallgatóét. mellesleg attól, hogy valaki elvégzett egy sulit még nem lesz JÓ közgazdász. ennek a példáját mutatja, hogy a sok-sok okos közgázos emberke az irányításban 20 éve cseszi el az országot.



ezenkívül még midníg jó legalább megpróbálni, belekezdeni valamibe mint semmit nem csinálni ami itt megy folyamatosan.

2010. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
93%
Semmit! Ők egy magyar párt és magyar érdekeket képviselnek.
2010. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
28%

-halálbüntetés visszaállítása (életveszélyes egy ilyen rendőrség és igazságszolgáltatás mellett)

- zavaros alkotmányjogi nézetek, szentkorona-tan

- Horthy-kultusz

- az etnikai feszültség élezése


De ezeken kívül sok jót is tudok, csak az itt most nem volt kérdés...

2010. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

ha itt tartunk, akkor részletezhetnéd a "szentkorona-tan "-t


az etnikait is. Nem hiszem, hogy ők éleznék a helyzetet. Az élezi a helyzetet aki nem tesz semmit, csak a pozitív diszkriminációt növeli, azzal igen élezi.


a halálbüntetés más kérdés. más vitatéma.

2010. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

"-halálbüntetés visszaállítása (életveszélyes egy ilyen rendőrség és igazságszolgáltatás mellett)"


Miért életveszélyes? Életveszélyesebb olyanokat pár év múlva szabadlábra helyezni, akik a büntetés ellenére maradtak ugyanúgy veszélyesen deviánsok, veszélyeztetik a tisztességes, dolgozó magyar emberek életét, vagyonát, létét. Illetve életveszélyes olyan emberekre napi 5000 Ft-ot költeni, akik életük nagy részét a börtönben töltik, minden télen bekerülnek, ott felkészülnek a tavaszi hadjáratukra.


"- zavaros alkotmányjogi nézetek, szentkorona-tan"


Mi a gond a Szentkorona-tannal? Ezt végképp nem érten. Zavaros alkotmányos nézeteket sem találtam.


"- Horthy-kultusz"


Ezt is ki kellene fejteni bővebben, hogy értsem, mi a baj, melyik részével van a baj.


"- az etnikai feszültség élezése"


Etnikai feszültség már nagyon régen van, a Jobbik végre nevén meri nevezni a gondot, a cigánybűnözést. Aki még nevén sem meri nevezni, csak kerülgeti a dolgot - sőt, még azt sem -, az hogy tudná megoldani? Ja, bocs... Nem is akarja jelenlegi politikai elit, mert az ő érdekeit úgysem sérti, a rettegő polgárok meg kit érdekelnek, nem?

2010. febr. 27. 11:54
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok közgazdász írását olvastam már ezen az oldalon,ahol világosan elmagyarázzák egyes tételekről,vagy az egészről,hogy miért nem jó.Nem mindenki beszél csak általánosságban.


Én még egyet sem olvasta!

2010. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:
67%

Megjegyzem nem vagyok Jobbikos, de elolvastam a programjukat és 90%-ban tetszett. Demagóg ugyan és kevés benne a konkrétum, de úgy, önmagában szimpatikus (főleg a gazdaság- és energia-politika, vidékfejlesztés).

Amivel nem értek egyet:

- kötelező hitoktatás

- a (katolikus) egyház szerepének növelése az államban

- abortusz betiltása


Ezeken kívül szinte mindenben egyetértek, csak az a bajom, hogy sehol semmi konkrétum, hogy HOGYAN, MIBŐL FINANSZÍROZVA akarják megoldani. Erre szokták mondani, hogy abból a pénzből, ami elmenet a korruput bürokratákra, de könyörgöm... az a pénz az egész negyedére sem lenne elég.


Én csak annyit szeretnék, hogy pontosan vezessék le, hogy mi módon akarják megvalósítani az elképzeléseiket (igaz, ez mindegyik pártra vonatkozik).

2010. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!