Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A hithű fideszeseknek van...

A hithű fideszeseknek van gyomruk az új, kormánykritikus RTL híradóhoz? Én szeretem az új fajta, leleplező riportokat.

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én is szeretem, de elég gyengék... Keményebben kellene RTL!
2014. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit tudok ehhez hozzáfűzni: [link]
2014. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk én nem vagyok hithű semmilyen, de nekem eddig sem vette be a gyomrom a retekklubot...
2014. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A retekklubot én sem szeretem. :D csak a híradóját...
2014. júl. 28. 22:15
 5/11 anonim válasza:
No de csak most és eddig?
2014. júl. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha "leleplező" dolgokat akarsz ott az ATV, a HírTV meg az Echotv, esetleg még a Klubrádió. Ezeken egész nap az megy, hogy miért hülye a másik oldal meg milyen viselt dolgaik vannak. De szerintem ezek azoknak valók, akik szeretik önmagukat kínozni.
2014. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondhatni pártatlan vagyok teljes mértékben, az viszont nevetséges, hogy értelmes hírek (amik érdekelnének) helyett az egész híradó arról szól, hogy a kormányt vagy kormányközeli embereket a szánalmasnál szánalmasabb módon próbálnak bemocskolni, mert a csatorna vezetősége nem szimpatizál velük. (Meg a médiaadó miatt..)

Nagyon ritka, hogy nézem az rtl-t az pedig még ritkább, hogy a híradót, de ez a jövőben sem fog változni.

A híreknek függetlennek és objektívnek kellene lenniük és lényeges, tudományos híreket is illene leadniuk. Ez csak óvodás sárdobálás mert "Pistike meghúzta a hajam és most megbosszulom".

A kereskedelmi csatornák népbutítása már rémisztő...

(a műsoraikról pedig ne is beszéljünk, mert lehányom a monitort! márikrúz? éjjel-nappal budapest? édes élet?)

A kereskedelmi csatornák teljes mértékben hitelt vesztettek a szememben. Teljesen mindegy, kiről mit mondanak, úgysem lehet nekik hinni már...

2014. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A híreknek függetlennek és objektívnek kellene lenniük"


Ezt remélem a köztévének címezted, mert annál elfogultabb csatornát még nem láttam...

2014. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A kereskedelmi csatornák teljes mértékben hitelt vesztettek a szememben."


Mivel jobb a "köztévé"?

2014. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy a köztévé jobb? Azt eddig se néztem.

(Egyébként van amiben jobb, például az m3 műsora az egész nézhető néha. Sőt, gyerekek részére az m2 sokkal jobb műsort ad, mint némelyik gyerekcsatorna.)

Igen, a híradó az olyan, amilyen. Az rtlklubnál nem csak azzal van baj, hanem az alapvető műsorokkal is. Nem vagyok kíváncsi a népbutító műsoraira. ("de hát erre van igény!") - mondta a csatorna... Mégis kinek van rá igénye? Mély szánalommal tekintek azokra akiknek erre IGÉNYE van. Akkor inkább megnézek egy régi vetélkedőt vagy dvd-n egy JÓ filmet.

2014. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!