Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miből gondolják itt egyesek h...

Miből gondolják itt egyesek h a jobbik valaha is fel fog kerülni illetve ha felkerül akkor az jó lesz?

Figyelt kérdés

Beszélgettem pár emberrel a témában és mindegyik kb ugyanazt mondta h amennyiben ez lenne az volna az utolsó csepp.

Ők azt hiszik h ezek az emberek többségében zsidók léének hát nem pont h magyarok.

Méghozzá vélhetőleg milliós nagyságrendben sok a 600 ezer ember külföldön szerintem lenne az 3 millió is. Csak úgy hívnák h menekült.


Mert bármennyire is azt hiszi a jobbik h ők váltanák meg az országot olyan politikát fojtanak ami pont h elüldözné az embereket.

És ha elvonatkoztatunk attól h ki a meleg, zsidó, roma, liberális....

Egyvalami közös bennük ők mind adófizetők na most ha elüldözitek őket. Nem tom h fogjátok a nyugdíjakat kifizetni pl.


És ha jól gondolom egy ilyen kormány alatt kivonulnának a multik is. A győri Audi pl már mondta párszor.

Ha ez bekövetkezik élből lesz több millió munkanélküli is.

És valszeg nyugatról se hoznának be semmit.

Szóval a Jobbik honnan kívánná pótolni az olyanokat mint pl a benzin, gépjárművek, az antibiotikum, telekommunikációs szolgáltatás és akkor még csak a legfontosabbakat mondtam.



2014. aug. 23. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gec, valamelyik mondatodnak háromszor kellett nekifutni.
2014. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerű matematika, a társadalom előbb utóbb minden lehetőségnek nekifut. Mindenki volt már kormányon, Fidesz,mszp,mdf,fkgp,szdsz lesz jobbik is. Az hogy jó lesz-e nem tudni. Itt semmi se jó a káár rendszer óta egyre lejjebb van minden :/
2014. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

"És ha elvonatkoztatunk attól h ki a meleg, zsidó, roma, liberális....

Egyvalami közös bennük ők mind adófizetők na most ha elüldözitek őket. Nem tom h fogjátok a nyugdíjakat kifizetni pl."


Namármost! Elvonatkoztatok attól ki roma, mert ők ugye adót nem fizetnek, hanem abból élnek, elvonatkoztatok attól ki zsidó, mert ők ugye fizetnek adót abból amit én termelek meg és elvonatkoztatok attól ki liberális, mert ugye ők azért valljuk be az Eu és multi imádatukkal és azok becsalogatásával lényegesen több forintosítható kárt okoznak az országnak évente, mint amennyi adót ezer év alatt be tudnának fizetni, majd kifizetem a melegek adójából.


"És ha jól gondolom egy ilyen kormány alatt kivonulnának a multik is. A győri Audi pl már mondta párszor."


Ezt én is szívből remélem.


"És valszeg nyugatról se hoznának be semmit. "


Legalább kevesebb lenne a rákos és a cukorbeteg, ez igazából még nem akkora katasztrófa, mint ahogyan azt a túlnépesedéstől rettegők látják. Igaz, hogy több magyar ember maradna életben, de születésszabályozással megoldható lenne a probléma.

2014. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha kitudnának menni, már rég kimentek volna a kormánytól függetlenül.

Cigányok adót csalnak, nem fizetnek.

Ha kivonulnának a multik, kénytelenek lennének az emberek kisboltokban vásárolni mindent, rengeteg kisbolt nyílna rengeteg munkahellyel. Ezen kívül a pénz a magyar üzletvezetőkhöz jutna és nem külföldre.

Csak azokat az árucikkeket kell importálni amiket Magyarországon képtelenség előállítani.

A Jobbik az általad felsoroltakat keletről akarja beszerezni, így megengedhetné magának, hogy kiléptesse az országot az EUból.

2014. aug. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Uhh, itt a baj nem kicsi:D

Kérdező, szerintem először tanulj meg magyarul normálisan, aztán álmodozz, h te lelépsz külföldre:D

2014. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

"Szóval a Jobbik honnan kívánná pótolni az olyanokat mint pl a benzin,"


Fogalmam sincs, én Bábolnáról pótolnám. Benzint több mint öt éve nem használok, mivel büdös, drága és környezetszennyező. Csak etanolt szoktam tankolni. De ez én vagyok. A benzin a lehető leggazdaságtalanabb, legszennyezőbb, és legköltségesebb módja a járművek üzemeltetésének, ez egy elavult múltszázadi technológia melyhez egyedül a kőolaj forgalmazók ragaszkodnak a profitjuk miatt. Tudod mennyi egy ilyen motor hatásfoka? Csak, hogy nehogy azt hidd légből kapott adatokat közlök:

[link]

(mellékesen gépészember vagyok)

"Benzinmotor 21-33%

Dízelmotor 29-42%"

Ez tudod mit jelent? Az elégetett benzin energiájának kevesebb mint 40%-a válik hasznos munkává, a többi hőenergiává alakul és súrlódási veszteséggé. Érted miről vakerok? Egy olyan rendszerhez ragaszkodsz foggal körömmel, amibe beledobsz 10 ezer forintot és kevesebb mint 4 ezer forintnyi hasznos munkát nyersz ki belőle? Öcsém te beteg vagy!


"gépjárművek"


Te tegnap születtél? Szerinted a magyar autó és gépgyárak miért nem működnek? Miért nincs Csepel, Rába, GANZ, Pannónia, Magosix, Magotax, Magomobil, Ikarus?

Mert a beette a fene az imádott Suzukidat ahol éhbérért lehet csinálni a segédmunkát, beette a fene az ország szégyenét az Audit, meg az a görény Mercedest, ahol a szó legszorosabb értelmében rabszolgatartás folyik, és ha valaki fel akarja őket jelenteni a biztonsági őrök megverik.


"antibiotikum"


Szerintem a biológiába már bele se menj, mert ha annyira hülye vagy, hogy azt sem tudod mi az antibiotikum és ez szerinted földrajzi helyhez kötött és bármely ország importra szorul belőle mert nem tud egy szál befőttes üvegben baktériumokat meg gombákat tenyészteni akkor pont nem kéne ezzel foglalkoznod.


"telekommunikációs szolgáltatás"


Ebben mi az amit nem tudsz itthon megoldani?


"és akkor még csak a legfontosabbakat mondtam."


Szerintem épp a legjelentéktelenebbeket mondtad. Nem a kenyérről kezdtél beszélni, nem a húsról, nem az ivóvízről kizárólag másodlagos és harmadlagos dolgokat hoztál fel.

2014. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Kérdező, szerintem először tanulj meg magyarul normálisan, aztán álmodozz, h te lelépsz külföldre:D"


Külföldön nem kell magyarul tudni :P

2014. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, de valami alapnyelv kell, amire tud építkezni.

Hogy magyarázod el neki, az angol múlt időt, ha a magyart se fogja?:D

Amúgy lemerem fogadni, h egy ostoba cigány csak....

2014. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező honnan tudod hogy milyen politikát folytatnak? nem voltak még hatalmon! Egyébként eddig minden hatalmon lévő párt mást csinált mint amit a választás előtt "megígért".
2014. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az írásodtól rosszabb nem lehet már ne is haragudj!
2014. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!