Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hát ez a légiriadó ami nemrég...

Hát ez a légiriadó ami nemrég volt Budapestre nagyon ijesztő és kellemetlen volt. Főleg azoknak akik nem tudtak róla. Én ugyanis néztem ma híreket, olvastam is de sehol egy szó sem volt róla. Nagyon megijedtem. Ti tudtatok róla?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudtunk, tegnap óta mindenhol mondták. És nem légi, hanem vegyvédelmi.
2014. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én pl nem tudtam róla, igaz éjszakás voltam, se tegnap se ma nem néztem híreket...

Mondjuk nem zavart, épp ellenkezőleg: ha tudom, akkor állítok előtte ébresztőt, és nem ez ébreszt fel. Tőlem 50 méterre van a sziréna majdnem egy magasságban a lakással...

2014. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Rengeteg helyen írtak róla...

2014. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ijedtem meg. A zaja zavart egy kissé, ennyi. Mitől ijedtem volna meg? Fel tudom mérni, mi miért és hogyan történik.
2014. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4/4. Örülök, hogy Neked természetes egy vegyvédelmi esetleg légvédelmi riadó.

Mintha nem lenne elég háborús a helyzet körülöttünk.

2014. szept. 1. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:

közel 40 éves vagyok,mindig itt éltem Bp-en.Nem emlékszem,hogy valaha bármilyen szirénázgatás lett volna,most meg pár év alatt ez a második,és havonta ismételni fogják.

Kicsit furcsa ez nekem...

2014. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
meg a sorkötelezettséget is visszaállították
2014. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

vagy lehet,hogy hadkötelezettség nem tudom pontosan az elnevezést,de az megnyugtató,hogy ezzel csak "végső esetben" élnek.



[link]

2014. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"közel 40 éves vagyok,mindig itt éltem Bp-en.Nem emlékszem,hogy valaha bármilyen szirénázgatás lett volna,most meg pár év alatt ez a második,és havonta ismételni fogják.

Kicsit furcsa ez nekem..."


/Irónia Valóban rettentően fura. Biztosan a chemtrail miatt van....... /irónia


Amúgy ami pár éve volt országos gyakorlat az EU előírás volt a riasztórendszer tesztelésére.


Most meg kiépítették ezt a vegyi riasztó hálózatot, most készültek el, és először tesztelték...

Ugyanilyen van Paks környékén az atomerőmű miatt, ott is havonta tesztelnek, egyrészt tudják hogy működik, másrészt

ismertetik a lakossággal, hogy ilyen is van, és tudják hogy mi ez ha netán élesben szólal meg.


Valójában ezek tesztlése mehetne "csendesebben" is, (Akkor hangos ciripelő hangot adnak ki, az tényleg csak a hangszórók tesztje) nagyobb szerepe van a tesztelésnek a lakossági felvilágosításban. Foglalkozik vele a lakosság, hallja, megismeri a hangot, tudja, hogy oda kell rá figyelni. Ez így van jól.

2014. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az,hogy a pár évvel ezelőtti eu előírás volt,mire magyarázat? valszeg a a behívások is eu előírásra mennek majd,ettől most meg kéne nyugodni?
2014. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!