Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Eddig pártsemleges volta, de...

Eddig pártsemleges volta, de ha beállok a Fidesz támogatói közzé az milyen hátránnyal illetve előnnyel járhat számomra?

Figyelt kérdés
Milyen jellegű támogatással tudnék élni az anyagin kívül?

2014. szept. 18. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Előnye nincs. Ott már a legkisebb poszt is is ki van osztva az elkövetkező 50 évre, szóval nem tudsz feljebb kerülni.


Hátránya: Az se sok, havi pár száz forint tagsági díj! Illetve ha kampány van, hívhatnak szóró lapozni, de az se kötelező.


Amúgy ha csak emiatt szeretnél belépni egy pártba, akkor semmi értelme. Én az LMP-nek segítettem régebben, mert ők voltak a legszimpatikusabbak, de velük se értettem mindenben egyet, szóval most saját párt alapításába fogtam. Van egy politológus, történész ismerősöm, ő azt mondta arra, amiket elmondtam neki a párttal kapcsolatban, hogy ha ezt megcsináljuk, akkor 2018-ban az 5% esélyes cél.

2014. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Elküldenéd azokat a dolgokat privátban nekem? Kíváncsi vagyok, mi az amivel 5%-ot lehet szerezni.
2014. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha beállsz fidesz támogatónak, a környezetedben elég sok nem agyhalott fog idiótának nézni.

De ezen kívül más hátrány nem fog érni.

2014. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy fog hátrány érni. Fideszesek vannak most jó pozícióba, ha nem őket támogatod negatívan fognak téged diszriminálni és megszívod. Ha jót akarsz magadnak a Fideszt támogatod!
2014. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Előnye: például szereznek neked állást, trafikot


Hátránya: ha esetleg megbukik a fidesz, elveszted az állást, és talán a trafikot is, továbbá az utódaid meg le fogja tagadni még a nevedet is

2014. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!