Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Annyira gáz hogy a szép piros...

Annyira gáz hogy a szép piros pártreklám toll amit a kezembe nyomtak az utcán nem fog rendesen, nem?

Figyelt kérdés
Úgyértem ha már így reklámoznak (legalább jók valamire lenne egy tollam) akkor már legalább fogjon. Érted, nem azt mondom hogy legyen luxus toll, hanem hogy az általa elvárható legkevesebb dolgot legalább el tudja végezni... Nem értem én ezt..

2014. okt. 13. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ingyen volt.
2014. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ingyen volt. Abból a pénzből van amiből jobbá kéne tegyék az országot. Erre hulladékra költik amit még ráadásul nekem kell kidobnom.
2014. okt. 13. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívás.
2014. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a narancssárga ír szépen :-D
2014. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nekem a narancssárga ír szépen :-D"


Most a Fidesznek több pénze van az ajándéktollakat jobb minőségűre megcsináltatni! :D amikor MSZP korszak volt,akkor meg a piros színű toll volt jobb minőségű :D :D

2014. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nahh lehet arra kellett volna akkor pályáznom :D
2014. okt. 13. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobbikos tollam van.
2014. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem még tavaszról egy összefogásos, és nem hogy nem ír, de szétesett maga a műanyag:D
2014. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hehe... még magával sem tudott összefogni szétesett. Az enyém még legalább egyben van. Bár ki tudtja lehet nem sokáig.


A jobbikos az fog rendesen?

2014. okt. 14. 07:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van vagy 5 fideszes narancssárga tollam. Jó minőségűek, csak hamar kifogynak. Spóroltak a tintával :)
2014. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!