Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktam az Ebay-en vásárolni...

Szoktam az Ebay-en vásárolni apróságokat, pay pal fizetési módot szoktam használni. Be léptem tegnap az e-bay fiókomba és piros betűkkel ez a hibaüzenet fogadott. Hogyan tudnám újra rendesen használni az oldalt?

Figyelt kérdés
"Alert Your account has been suspended because recent account activity has raised serious security concerns. We've taken this precaution to protect our members and the eBay community. Due to the suspension, you won't be able to use your eBay account in any way. This includes using another existing account or registering a new account. Any outstanding selling fees are due immediately, and any amounts that you haven't previously disputed will be charged to the billing method currently on file. We appreciate your understanding. "? Tovább tudok lépni de vásárolni nem tudok. Tud valaki megoldást erre?
2014. ápr. 11. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmm... mit sikerült csinálnod? Ha semmit nem vásároltál az elmúlt napokban, és legutóbb még minden rendben volt, akkor javaslom, ellenőrizd a PayPal fiókodat is.

Nem tudom, az eBay mikor dob súlyos biztonsági problémát, de a felhasználód gyanúsként van nyilvántartva. Vagy érkezett valami feljelentés fizetés rendszeres elmaradásáról, vagy feltörték.

2014. ápr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Három dolgot vettem eddig,de az is max. 1500 ft értékben és mindet kifizettem előre a paypal-on kersztül
2014. ápr. 12. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!