Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szoktam az Ebay-en vásárolni...

Szoktam az Ebay-en vásárolni apróságokat, pay pal fizetési módot szoktam használni. Be léptem tegnap az ebay fiókomba és piros betűkkel ez a hibaüzenet fogadott. Hogyan tudnám újra rendesen használni az oldalt?

Figyelt kérdés
"Alert Your account has been suspended because recent account activity has raised serious security concerns. We've taken this precaution to protect our members and the eBay community. Due to the suspension, you won't be able to use your eBay account in any way. This includes using another existing account or registering a new account. Any outstanding selling fees are due immediately, and any amounts that you haven't previously disputed will be charged to the billing method currently on file. We appreciate your understanding. " Tovább tudok lépni de vásárolni nem tudok. Tud valaki megoldást erre?

2014. ápr. 11. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, olvasd el es ertelmezd a hibauzenetet. aztan irj az ebay-nek, hogy pontosan mi tortent szerintuk.
2014. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy a kényelem. Szótárazd ki, ha másként nemmegy és csak a végképp értelmezhetetlen hézagokkal kapcsolatban kérj segítséget. Nekikezdhetsz nyugodtan..
2014. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam hátha valaki tud itt angolul és 3 mondatban össze tudná nekem foglalni miről van szó,azért köszönöm a kioktatást,nekiállok szótárazni.
2014. ápr. 12. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Az accountodat felfuggesztettek, mert sulyos biztonsagi kerdesek merultek fel. Azert hoztuk ezt a dontest, hogy vedjuk az eBayes tagokat.

Mivel az accountod fel van fuggesztve, nem tudod hasznalni, es masik, uj accountot sem tudsz letre hozni. Minden ki nem fizetett osszeg tovabbra is kifizetesre var es azt be fogjak rajtad hajtani az accounthoz tartozo szamlan/kartyan.

Koszonjuk a megerteset...

2014. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig háromszor vásároltam és mindig előre fizettem,úgyhogy biztos nem tartozom.Utolsónak köszönöm a hasznos választ.
2014. ápr. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!