Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok, miért szeretitek...

Jobbikosok, miért szeretitek annyira a jobbikot? Miért jobb párt mint a többi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 10:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Annyira normális,mint pl.a vizitdíj meg a cigányszaporítás volt.
2010. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy a programot olvasta minden jobbik fan?

-Palesztín állam támogatása? :D

-Török, kazah, kínai üzleti kapcsolatok fejlesztése :D

-Közel-keleti arab cserediák program :D

-Családi adó?

-A magyar államadósság törlesztésének bojkottja az IMF felé

-A (megélhetésükért küzdő) NATO katonák visszahívása külföldről?

-Képzettség nélküli cigány tanárok alkalmazása (amíg nincs szakképzett kisebbségi oktató)-- És mégis mire fel kapnának fizetést? Képzettség nélkül bárki oktathat?

-Az ápolási díjának emelése

Ez normális programnak számít?"


Válaszold, már meg, hogy mi a gondod ezekkel a példákkal, amiket írtál?

Nagyon gyenge vagy, nagyon gyenge.

2010. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként a Kínaiak a világ leggyorsabban fejlődő gazdasága, hozzá képest Amerika fejlődési üteme Kismiska.

Én látnám értelmét Kínával való kapcsolatunknak

2010. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

"Válaszold, már meg, hogy mi a gondod ezekkel a példákkal, amiket írtál?

Nagyon gyenge vagy, nagyon gyenge."

-Valóban, Kína fejlődő gazdasággal rendelkezik, jelenleg több ezer bolttal rendelkeznek hazánkban . Tőlük nem félti senki a magyar textilpiacot?? Amúgy Kazahsztánra szerettem volna főleg utalni az Ő gazdaságukról nem tudok hasonlóan nyilatkozni.

-Palesztín állam támogatása--> Mire fel? Mi okból? Ennyi erővel Haitit támogassuk inkább. :)

-Magyarország által felvett hitelek fizetésének bojkottja.-> Ha bojkottáljuk a fizetést Magyarország minden támogatástól el fog esni, mert fizetésképtelen benyomást fog kelteni.

-Képzetlen roma oktatók alkalmazása/ képzett roma oktatók képzések, csak roma nemzetiségiek számára fenntartott iskolák létrehozása--> Ha vegyes intézményeket nem tud fenntartani az állam miből épít újakat? Azokat miből tartja majd fent? Úgy tudom több ezer (már végzett) pedagógus vár munkára Magyarországon.- Ők miért nem tudják ezt a feladatot ellátni?

-Családi adó- Nagyon hiányzik még egy adó, majd ebből jut a roma oktatók képzésére ;)

-NATO katonák tudomásom szerint azért vannak külföldön mert a magyar államnak kötelezettségei vannak a NATO felé. Ezt úgy teljesítjük hogy segítünk = a katonáink kint vannak.

-Közel keleti kapcsolatok erősítése: Nem tudom Magyarországnak miért kellene erőforrásokat áldoznia erre, amikor alapvető megélhetési problémákkal küzdünk.


Lehet, hogy gyenge amit írok, ezt talán azért lehet mert eleve sok gyenge pontja van a programnak :)

Amúgy véletlenül lett "88" oldalas is gondolom. Bár biztos csak paranoiás vagyok.


Szebb jövőt! ;)

2010. márc. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"-Magyarország által felvett hitelek fizetésének bojkottja"

Csak a félreértések végett, nem M.O. vette fel a hitelt, hanem a Fidesz/Mszp.

Az eu-s támogatásokat szinte kizárólag a kormányközeli cégek nyerték/nyerik meg, részemről nem baj, ha nem kapják meg, a másik oldalt úgyis nekünk kell megfizetnünk.

Ha ezeket nem látod, valami baj van a szemeddel.Adnak támogatást, tudod mire?

A szőlőkivágásra!

Miért a szaros magyarok termeljék a bort, amikor itt vannak a franciák?

Részemről semmi hasznot nem hoz az eu, csak hátrányt. Szerintem neked is. Vagy mondj egy konkrét példát, miért jó.Sztem a Jobbik álláspontja az, ami közelít az igazi megoldáshoz, a Fidesz csak egy rossz másoló.

2010. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Vagy mondj egy konkrét példát, miért jó.

-Az átlagember számára megnyíltak az európai határok.

-Több lehetőségünk van Európai országokkal kereskedni.

-Munkavállalóként más országokban is dolgozhatsz, jobb fizetésért.

De természetesen az EU-nak van bizonyos hátránya. Pl: Hogy a nemzeti identitást kicsit háttérbe kell helyezni állami szinten. Viszont ez egyéni szinten nincs megtiltva :)

2010. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ja,megnyíltak az átlagember számára a határok,rohadtul ki vagyunk vele segítve!A nép nagyobb része szegény és/vagy nyomorog,nincs pénze utazgatni. gazdagok meg azelőtt is megtehették.
2010. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Tőlem csak egy példát kértek, Én meg írtam egyet :)

Tiszta sor, hogy a magyar bérek nem érik el az uniós átlagot, de az EU-s tagság előtt is a béka feneke alatt voltunk a nettó havi átlagbért illetően.

2010. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom hogy a média nagyon lehúzza ami azt jelenti hogy félnek tőlük és ha félnek akkor van mitől félniük nemde?
2010. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

80%- nak:

Igazad van:

Igaza van Gyurcsány papádnak is:

El lehet innen menni, el lehet külföldre.

Ha sokan gondolják úgy mint te, akkor komoly baj van.

Ezt nyújtja az Eu?

És mi van a folyamatos befizetésekkel, hogy eu- tag legyünk?

És mi van a vám megszüntetésével?

Meg a szőlőkivágásokkal?

És mi a helyzet az Imf hitellel? Kell ez nekünk?

Tudod kinek jó?

Aki megnyeri a pályázatokat. És az nem te vagy, hanem a pártközeli puszipajtások.Gondolod, hogy egy ilyen hozzád hasonló senki megnyerheti?

Ha igen, élj még pár évet. Egészen pontosan 4 évet.

2010. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!