Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Elmagyaráznátok,...

Fideszesek! Elmagyaráznátok, hogy miert "szeretitek" ennyire Orbánt meg a pártot?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 23:04
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
3%

Nem vagyok fideszes!sosem szavaztam rá!

csak egyszerűen....elborzasztott ami nyilvánosságra került...

ENNYI!

2014. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
0%
és mondd, utána számoltál valaha a gazdasági következményeknek?
2014. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs jobb?
2014. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
31%

Vedd már végre a zagyadba: Azért szavaztam a FIDESZ-KDNP-re,mert torkig voltam a "komcsi"bácsik hazudozásaival tolvajlásaival,nemzeti ünnepek vasrács mögött űnnepelték,mert ők a nemzet. A nép onnan ki lett tiltva... Arról is kéne beszélni,hogy még a földön fetrengőt is rugdalták rendőreik. Na ez volt ám a demokrácia... Hát ha tudni akarod röviden és egy szóval is megmondhatom,sőt magam és mások helyett is: mert meggyűlöltették magukat a komcsibácsik

Szó nem volt akkor még szeretetről,hiszen senki se ismerte akkor még őket.A FIDESZt. De mindenki aki rájuk szavazott,azért tette,mert nem volt olyan hülye,hogy a Gonoszra szavazzon. Jaj de okosak ma is sokan! Csak amikor aztán övék lesz a kormánykerék akkor lesz nagy dilemmájuk: "Merre is kell tekerni?"

Nem kérdezem meg,ha az a kormány marad,mi lett volna a vörös iszaptól,bankoktól szenvedőkkel. "Ő bajuk,oldják meg ahogy tudják!"

És ha tudni akarod okát,hogy mért szavazok ez után is mindig a mostani korm.ra? HÁT EZÉRT! És így lesz ez mindaddig amig el nem követnek AKKORA aljasságot,mint az előzők,az "elvtársak"

És még ezek adnak tanácsot a mostani kormánynak:"ezt kell csinálni,így kell csinálni." A vérem lázad tőlük És még van képük megszólalni. Ha én követtem volna el azokat az aljasságokat amit ezek (nem:ők) föld alá bújnék,vagy addig szaladnék,mig el nem hagynám képemet.

2014. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%
Mennyivel különb ez a kormány, mint a Gyurcsányék? Ezerszer rosszabb, cinikusan és nyíltan a szemedbe hazudnak, semmivel sem jobbak azoknál. Millárdokat vágnak naponta zsebre, korruptak, aljasok és hazugok, kétszínű dillettáns kormányzás, amit PÁRTUNK és KORMÁNYUNK művel a mi bőrünkre! De imádják most a ruszkikat, persze, jó sok korrupciós pénzt vágtak zsebbe puritán luxuspalotás uraimék! Lenézik a népet, lenéznek mindenkit, mert aki szegény, az élhetetlen, az pusztuljon? Szégyen, amit művelnek, a gátlástalan harácsolás és minden más! Azért szavaztál rájuk, mert bepaliztak (rezsicsökkentés, devizahitelesek, gazdák alól elrabolt földek, trafikmutyi stb.).
2014. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%
Ma este láttam az RTLKLUB Hiradójában a kitiltott NAV elnököt, ez egy elhízott nem napon barnult, ronda nő. Hol kapták el? A bécsi reptéren! Menekülés a süllyedő hajóról?
2014. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
10%

"Milliárdokat vágnak naponta zsebre,...."

Honnan vagy ilyen"jól" értesülve? Te is tagja vagy a kormánynak? Akkor neked is jut valami ... Nem? Örülj neki. Vagy keveselled?

És ha ezek is olyanok,mint akik voltak,akkor nem lehet válogatni... Vagy ha egy harmadikra gondolsz,mi a garancia rá,hogy az majd nem ilyen lesz.?

Rákosit Sztálint, meg az akkori komcsi kormányt szerettem volna megölni egy kanál lébe,csak hát nem találtam azt. eredmény: gyomorfekély. A gyűlölet nagyon jó szó,mert önmagát magyarázza. Gyűl-öl. Öl,de nem azt akire irányul,hanem aki gyűlöl. Volt egy bácsi,azt mondta: "harag hatalom nélkül sz@rt se ér. Ezért tanácsolom magamnak is,másoknak is,neked is: hagyd a politikát.

2014. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%

simán utána lehet számolni kedves utolsó

csak meg kell nézni a kormány számviteli beszámolóit majd egy kis matematikai tudással utána számolni, több száz milliárd forint eltűnik valahol a süllyesztőben, az áfa "csak" ~27 milliárd forint tesz ki ebből az összegből

mondd, szerinted ez a mennyiségű pénz mégis hova tűnt?

ha már itt tartunk, ugye tisztában vagy azzal, hogy a most bevezetni kívánt internetadó pluszban megadóztatja a már eleve áfa alá vont internetdíjakat?

2014. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
58%
ha tudnád hány állami beruházást meg lehetne csinálni sokkal olcsóbban mégis jó minőségben, ehhez képest ott is milliárdok tűnnek el
2014. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
39%
Az internet adóztatása nekem se tetszik. A mindenkpori kormányra is vonatkozik. Erősebb kutya.... jobban fut.
2014. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!