Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Reálisan nézve a Jobbik, a...

Reálisan nézve a Jobbik, a mostani 0 egyéniben szerzett mandátum után,2018-ban mennyit szerezhet meg a 106-ból?

Figyelt kérdés
Idősebb 25 év feletti, reálisan gondolkodó jobbikosok véleményét várom. ..nem 15 évesekét...mert itt sokan azt állítják, hogy 2018-ban nyerhetnek is. Ezt én kizártnak tartom olyan párt eseteben, aki idén sem bírte egy nagyobb 75-100ezer fős egyéni körzetet megnyerni. Márpedig kormányzáshoz ezek tömeges megnyerése kellene. Vélemény?

2014. nov. 13. 08:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
7. akik a fideszre szavaznak sosem fogják neked ezt bevallani, mert szégyellik...én elég sok emberről tudok, akik szidják őket, de az urnánál rájuk tették az X-et és utólag vagy bevallják, de inkább az esetek többségében azt mondják " a jobbikra tettem". ami persze nem igaz, ezért kapott a fidesz most is dupla szavazatot...meg azért, mert sokan jobban élnek...a többgyermekes és mindkét szülő dolgozik típusú családok.. 1 év alatt milliókat köszönhetnek a családi adókedvezménynek. Elég sok ilyenről tudok. Aki nem dolgozik term. nem tudja igénybe venni, de a többség, igen. Ezeket a szavazókat nem veszti el a fidesz, pláne hogy kibővül a kétgyerekesekre is.üdv
2014. nov. 13. 12:43
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
4 év alatt bármi történhet (látva a fidesz töketlenkedéseit).
2014. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2010ben is ezt mondtátok
2014. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!