Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kinek mi a véleménye a nagyobb...

Kinek mi a véleménye a nagyobb üzletek vasárnapi kötelező zárvatartásról?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Agyrém!!!!!
2014. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem járok vasárnaponként vásárolni, szóval nem igazán érint a dolog, de nem értem, hogy miért kell beleszólni ebbe. Miért nem hagyjuk a multikat szabadon versenyezni? Sőt: gondoljunk bele, hogy az országban hány multi van nyitva vasárnap és ez milyen sok embernek munkalehetőség. Egyetemista koromban én is jártam hétvégente dolgozni a Tesco-ba.

Amúgy nem hiszem, hogy emiatt az emberek a CBA-ban vagy a helyi kisboltban intéznék a nagybevásárlást, pedig ez lenne a célja elvileg.


Másrészt meg Ausztriában is láthatjuk hogy lehet élni vasárnapi nyitvatartás nélkül, csak kérdés hogy van-e értelme átszoknunk rá.

2014. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lassan már azt is szabályozzák ezek az idióták hogy mikor és hányszor vehetünk levegőt.


Amatőr idióták gyülekezete az az Orbán banda.

2014. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Fidesz valóvában egy kommunista párt. Pl. rezsicsökkentés a nép érdekében.

Most meg ez.

Legalább vállalná fel.

2014. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akkor már zárjuk be vasárnap a kórházakat, a szociális otthonokat, meg tiltsuk meg a diákoknak, hogy vasárnap tanuljanak!
2014. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És aki hétközben dolgozott és nincs személyzete, aki elintézte volna helyette a vásárlásokat, az szombaton intézzen mindent el! :-( Ha akkor a gyereket el kell vinni valahova, akkor meg ne vegyen ruhát, és semmi más fontosat! Aztán vásároljon jó drágán a kis helyi üzletecskékben, ha nem akar éhen halni! :-(

A kis boltok dolgozóinak nem kell a családjukkal lenni?

Mért nem olyan törvényeket hoznak, hogy végre ne a megszorítások, korlátozások száma nőjön, hanem hogy jobban tudjunk termelni?

Ez az egész csak arról szól, hogy ezen a csonton rágódjunk, és ne vegyük észre, hogy VALÓJÁBAN mit csinálnak a politikusok. Hogy a vagyonuk (és amit nem kell bevallaniuk: a családtajaik vagyona) irreális növekedése mit mutat.

2014. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem ez nem jó neve ennek a törvénynek, én inkább "Szabad időt a férfiaknak" törvénynek nevezném, de most komolyan annyira hidegen hagy... de mondok egy példát, régebben 6 napos volt a munkahét, és éltek az emberek, szerintem ki lehet bírni vasárnapi vásárlás nélkül, ha már aznap Isten is megpihent :)
2014. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!