Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kommunizmus elve önmagában...

A kommunizmus elve önmagában nem is rossz? (16/L)

Figyelt kérdés

Olvasgattam róla, és önmagában nem rossz a gondolat, mind az ami az útjában áll az a kapzsiság...(én egy 16 éves lányként így gondolom)

Apa mesélt a régi időkről, hogy kb harminc évvel ezelőtt az emberek nem szakadtak meg a versengésben és viszonylag eléggé nyugodt élete volt az embereknek.


Ti mind gondoltok erről, mesélnétek róla?

(Kérlek ha csak a "mocskos kommunisták" szöveget tudjátok posztolni inkább ne is írjatok) (és megjegyzem, hogy politika nézetem nincs, totál semleges vagyok, ha esetleg valaki elkezdene anyázni, minden nézetet tiszteletben tarok)


Köszönöm, ha valaki válaszol! (magam se igazán tudom mit szerettem volna kérdezni:D )



2014. nov. 15. 12:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
6%
Az emberiség egyetlen esélye a túlélésre a nemzetállamok megszüntetése, globális kommunizmus, vagy inkább szocializmus, tetszik, nem tetszik, így van, így lesz.
2014. nov. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
60%
Látom,már megint nyitva hagyták az ápolók, a géptermet.
2014. nov. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg a szüleidet mennyit kell már így is gürcölniük és adózniuk, hogy a sok ingyenélőt eltartsák.
2014. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Sok fasiszta jobbikos nemzetikapitalista bérkommentelő van a gyk-n. :)
2014. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!