Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A történelem megismétli...

A történelem megismétli önmagát? Anno a szélsőjobboldali eszmék hasonló módon kaptak szárnyra.

Figyelt kérdés

Azt is érdemes megfigyelni, hogy Mo-n mennyire elfogadott a faji alapon való elítélés. Zsidózni meg cigányozni nem csak teljesen elfogadott, de még divatos is.


Ugyanakkor a nemzeti öntudat sokkal erősebb, mint bárhol máshol Európában.


Elég csak azt megfigyelni, hogy az összes nem jobboldali párt és politikus népszerűsége a béka segge alatt sincsen. :)


Álláspontot nem akarok foglalni, csak arra vagyok kíváncsi, hogy Nektek mi a véleményetek? :)


2014. dec. 19. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon mindig is utálták a cigányokat, már a szocializmusban is.

A cigánymunka és a cigánybűnözés szavak is onnan erednek. De elég megnézned pl. az MSZP-s és DK-s nyugdíjasokat, akik azért is utálják a Fideszt, mert Orbán szerintük cigány (nem mondom, hogy nem). Ezen a tüntetésen például szabályszerűen majdnem agyonverték a gyereket, aki a cigányjogokért kezdett el szónokolni:


[link]


Kíváncsi vagyok, hogy mit szólnának, ha valaki megmutatna nekik egy képet Gyurcsányról, amikor a nyakában az "Én is cigány vagyok!" tábla lógott. :))


Az antiszemitizmus pedig sokkal elterjedtebb volt az MSZP-SZDSZ alatt. Amióta Fidesz van és őrült harcot vívunk a cion-balliberális, nyugati erőkkel, de így is nő a nyomor, azóta egyre inkább kiábrándulnak az emberek.

2014. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Zsidózni meg cigányozni nem csak teljesen elfogadott, de még divatos is."


Miközben ezek a csoportok (főleg az utóbbi) semmi okot nem adnak erre, csak rasszizmusról van szó. Rabolni, gyilkolni, állat módjára viselkedni nemcsak teljesen elfogadott, még divatos is...

2014. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismétli önmagát.

Max. abban, hogy a "nagyhatalmak" kakaskodnak egymással.

Javaslom a kedvenc mosdatásod helyett pillants rá erre a kérdésre, mert libberek nem nagyon fűztetek hozzá semmit.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__639..


Csak nem ott is rasszizmus van? :D

2014. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!