Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szólsz Szabó Tímea leveléh...

Mit szólsz Szabó Tímea leveléhez melyet Orbán Ráhel -nek címzett?

Figyelt kérdés

Szabó Tímea: Kedves Orbán Ráhel!

Én is, mint generációm nagy része, nagyon büszke vagyok édesanyámra és édesapámra, hogy egész életüket végigdolgozták és felneveltek. Arra sajnos már kevésbé vagyok büszke, hogy édesanyám 40 évi munka után kb. 90 ezer forint nyugdíjat kap, és ő még a nagyon szerencsések közé tartozik. Tudom, hogy a posztod nem erről szól, de nem tudom megállni, hogy ki ne számoljam, hogy ha 6 hónapig nem eszik és nem fizet rezsit, akkor ő is tud egy olyan klassz táskát venni, mint Habony Árpád. Tudod, ő is olyan önerős srác, mint ti, ráadásul veled ellentétben ő még a szállodaiparban se dolgozott 3 évig. De ne aggódjatok, a PM épp most vizsgálja, hogy munkanélküliként hogyan tett szert milliárdos vagyonára. Ha szeretnétek, akkor veletek is megtesszük ezt, és akkor megszűnik minden rosszindulatú pletyka a svájci suliddal kapcsolatban.

Üdv,

Szabó Timi



2014. dec. 20. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Van abban sok igazság amit Szabó Tímea mond,valaki legalább kimeri mondani az igazságot.Sok ember egyetértő gondolatát tolmácsolta Szabó Tímea ebben a kis üzenetben.

Egyébként ő politikus, független országgyűlési képviselő.


[link]

2014. dec. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Timit bírom. Jó csaj és értelmes is. :)
2014. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bernarfater ***** válasza:
90%

Van abban valami furcsa nem, hogy Szabó és Schiffer szinte soha nem nyilatkoznak ugyanarról a kérdésről, sőt egyformán is ritkán. Schiffer a jobb oldalról szeretne szavazókat szerezni, ezért a bal oldalt ekézi, Szabó a bal oldalról, ezért orbánozik. Mondjuk az atomenergiához annyit ért, mint tyúk az ábécéhez, de ez zárójeles megjegyzés.

Ami a jövedelmeket illeti, végül is mindenki elégedett vele: te a politikusokéval, ők a tiéddel. De az egy hegymagas demagógia, hogy "az én anyám nyugdíja 90 ezer"! Akkor most dögöljön meg az összes diplomás, mert az övék jóval több? Tetszettek volna nem egyetemre járni?

A svájci iskoláról: évente 3-400-an végzik el. Afrikaiak, ázsiaiak, amerikaiak. Ja, és magyarok. Igaz, hogy 3 évre a tandíj kb 24 millió (onnan tudom, hogy részt vettem egy másfél órás előadásukon), de közben egy-egy féléves gyakorlat során a hallgatók 3-4 ezer eurós állásokban dolgozhatnak. Úgyhogy a tandíj egy része megtérül. Marad kb 10-15 millió, ami nem. Na, ennyit fizet egy szíriai, aki a SOTÉ-ra jár. És nem ekézi a sajtó, hanem várják, hogy hazavigye a tudását.

2015. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!