Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP-ből kiváló PM-ből,...

Az LMP-ből kiváló PM-ből, Szabó Tímea, aki kapott is mandátumot, de csak egyes egyedül, visszacsatlakozik most az LMP-hez?

Figyelt kérdés

[link]


ilyen az a nő, az akit ne eresszetek be az ágyatokba inkább verjétek ki magatoknak.



#SZABÓ-TÍMEA
2014. ápr. 8. 18:31
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 8. 18:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod, kikosarazott?
2014. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, az LMP-ben úgy sem kapna mandátumot, mert az árulókat sehol sem szeretik. Inkább marad az összefogásban.
2014. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dick Esmen ***** válasza:
100%

"ilyen az a nő, az akit ne eresszetek be az ágyatokba inkább verjétek ki magatoknak."

Mintha némi frusztrációt éreznék ki szavaidból...

2014. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Úgy látom súlyos lelki gondjaid vannak. Bár egyébként megértem , ha 10évvel idősebb lennék biztos hogy álomnő lenne.
2014. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem díjazom a kínzásos szexet, de aki erre hörög, ez nő elviheti a csúcsra. Kegyetlen.
2014. ápr. 9. 07:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Női áruló. Ilyen téren a megítélése, - hogy nő - bocsánatos bűn. Nem is tekinthető bűnnek, mert nő. Ha férfi lenne, más megítélés alá esne. Ha férfi lenne, örökre megbélyegzett lenne. Fémin társadalom. Ébresztő férfitársak! Kövezzük meg. Legyen akkor ilyen téren is egyenlőség!
2014. ápr. 9. 08:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező

Az utolsó hozzászállásod egy kicsit azért erős volt. Egy védtelen nőt megkövezni olyan aljasság amit becsületes férfiaknak el kell ítélni. Jobbikos vagyok, és az Összefogást a magyarság legnagyobb ellenségének tartom, de még álmomban sem akartam megkövezni e párt tagjait.

2014. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A mai magyar férfiak, e fémin társadalomban a megítélés szerint barbárok, agresszívok és semmi szükség rájuk. A fizikai erejükön kívül nem jók semmire, de az izomzatuk veszélyes is ugyanakkor.


Ha ugyan ezt, amit ez a nő megcsinált, egy férfi teszi meg, leírhatná a további karrierjét. Ezt a nőt ugyanakkor semmilyen hátrány nem éri majd emiatt, - sőt pozitívumnak számít nála.


A Torgyán-párt árulói sehol nincsenek, - mind férfi volt.

2014. ápr. 9. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva elég zavaros az írásod, de lehet, hogy bennem van a hiba, meg a többi válaszolóban, aki szintén nem érti, hogy mi a bajod.

Miért is lenne Szabó Tímea áruló (az árulás mióta egyenlő a szadizmussal?)? Azért mert a párt aktív részének kb. fele úgy döntött, hogy ez az egyetlen esély - ha nem is tuti esély a Fidesz kétharmadának a megtörésére, és az ország érdekét fontosabbnak tartották a párt érdekénél??

Aki meg jön a baloldali összefogással, hogy az milyen nevetséges, és összef0sásozna, azokat emlékeztetem "az egy a tábor egy a dákó" fideszes szlogenre.

Sok volt LMP szavazó és párttag is - köztük én is helyeslem a döntést, még ha nem is sikerült elérni azt a célt, amire vágytunk. Szerintem nem egy párthoz, hanem elvekhez, értékekhez kell hűnek lenni.

2014. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!